01/05/2019

לזכור ולא לשכוח: המפורסמים מדליקים נר לזכר נספי השואה

כמעט 75 שנים אחרי סיומה של מלחמת העולם השנייה, עם ישראל יתייחד עם זכרון הנספים בתקופת השואה. לקראת היום המרגש, גיא זוארץ, מירי בוהדנה, יפתח קליין ואחרים מזמינים להדליק נר נשמה אישי, לזכר הקורבנות. וואלה! סלבס אור גדול

זה קורה מדי שנה, בין השמחה של חג הפסח לרגעי הגאווה הלאומית של יום העצמאות: יום הזיכרון לשואה ולגבורה, זה שמוקדש להתייחדות עם זכר שואת הנאצים על העם היהודי, לצד מעשי הגבורה של אלה שניסו למנוע את המעשים הנוראיים בתקופה ההיא, הוא יום אבל לאומי שמאחד את כל תושבי ישראל.

בין אם זכו להכיר ניצולי שואה או הגיעו ממשפחות שבהן קרוביהם נרצחו במהלך מלחמת העולם השנייה, גם השנה כמה מהאנשים המוכרים בארץ החליטו להענות לפנייה של עמותת "שם ונר" - וידליקו בערב יום השואה נר נשמה אישי, להנצחת זכר מיליוני היהודים שנספו בתקופה הנוראית ההיא" שהסתיימה ב-1945.

דברו על המעשה המרגש של המפורסמים באינסטגרם

עוד בוואלה!

הלבנת שיניים ביתית באמצעות סד - זה עובד

וואלה! בריאות בשיתוף zap doctors
מירי בוהדנה ונר הזיכרון האישי(צילום: עמותת "שם ונר")

השנה, לא רק מנחה "הישרדות" והשחקן גיא זוארץ התנדב להוביל קמפיין של העמותה, שבמסגרתו הוא מזמין את הציבור לקחת חלק במסורת שלטובתה פועלת "שם ונר", אלא שלמעשה נרתמו גם מירי בוהדנה, ליהיא לפיד, המגישה מרב מילר והשחקן יפתח קליין, שידליק נרות נשמה אישיים על שם סבי-סביו, שנספו בשואה. אליהם, הצטרפו בין השאר גם אושיות הכדורגל יוסי בניון ומאור בוזגלו, שידליק נר על שם שחקן קבוצת "אייאקס" אמסטרדם, אדי האמל, שנספה בשואה והוא רק בן 40.


וואלה! סלבס מתייחדת עם זכרון הנרצחים, תמיד.

יפתח קליין והנרות לזכר הקורבנות ממשפחתו(צילום: עמותת "שם ונר")
יוסי בניון ונר הנשמה שהדליק(צילום: עמותת "שם ונר")
ליהיא לפיד(צילום: עמותת "שם ונר")
מאור בוזגלו(צילום: עמותת "שם ונר")
מרב מילר(צילום: עמותת "שם ונר")

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully