פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מיקי חיימוביץ' והבת מתענגות על חומוס

   רגע לפני שמפסיקים למכור חמץ בחנויות ובמסעדות - ניצלו הפוליטיקאית המתחילה ובתה המתבגרת את ההזדמנות האחרונה לפני חג הפסח והתיישבו על מנת חומוס, ברור שהם ניגבו עם פיתה. וואלה! סלבס בדוך

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   טעים לך?

   תודו, אם יש משהו אחד מעצבן בחג הפסח (עם כל הכבוד לו) היא העובדה שאי אפשר לאכול חמץ, וזה לא שאתם חייבים לדחוף פיתה או לחם (לפעמים גם עדיף להימנע) אבל העובדה שאסור לכם - רק מגבירה את הרצון והדחף לרוץ לסופר הקרוב לביתכם ולחפש אולי נשאר איזה פירור של פחמימה מורכבת. אין מה לומר, מצות זה טעים אבל לחמניות זה החיים.

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   מממ.. יאמי!

   רגע לפני שכולם חוגגים את העובדה שאלוהים פסח על בני ישראל והכה את המצרים 10 מכות, החליטו הפוליטיקאית הטרייה, מיקי חיימוביץ', ובתה הצעירה לנצל את הימים האחרונים של מכירת חמץ והתיישבו בחומוס "אבו דאבי" שממוקם ממש מתחת לביתה - שם התפנקה כל אחת על מנת חומוס, חמוצים, קצת סחוג וכמובן, איך אפשר בלי פיתה. סתם, בשביל שיהיה עם מה לנגב.

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   בדוך או בסיבוב?

   למזלה של החיימוביץ', צלם הפפראצי הגיע בדיוק כשהשתיים סיימו להעביר ניגוב אחרון כך שהן ניצלו מתמונות מביכות של חומוס נוטף מצידי הפה. מה שבטוח, אם לשפוט על פי הקערה הריקה של מגישת החדשות במ'יל - היה לה מאוד טעים.

   וואלה! סלבס לא מנגבת חומוס אם אין לפחות 3 כיכרות לחם בסביבה.

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   היה חריף?
   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   שבעת מאמי?