פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צחי הלוי, שומע? לוסי אהריש לגמרי מוכנה לילדים

   מגישת הטלוויזיה שרק התחתנה לאחרונה הגיעה לארוחת צהריים עם אחותה וגיסתה אבל נראה שאת תשומת הלב גנב דווקא התינוק המתוק שהיה במסעדה. אם לשפוט על פי התמונות, נראה שאהריש לגמרי מוכנה. וואלה! סלבס חסידה

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   מי זה?!

   לידיעת הגולש צחי הלוי: אם אתה פחות בעניין של הריונות וילדים - זה הזמן שלך לצאת מהאייטם ולהתחבא מפני אשתך, לוסי אהריש. נכון, אמנם התחתנתם רק לפני חצי שנה, אבל נראה שאשתך לגמרי מוכנה לילדים משלה. הנה, תשפוט לבד לפי התמונות שצולמו במסעדה תל אביבית.

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   אוי, לאכול אותך

   אהריש, שנישאה להלוי בחודש אוקטובר האחרון, הגיעה למסעדת "קנטינה" בשדרות רוטשילד כשהיא מלווה באחותה ובגיסתה (אחות של צחי). בין פיצה לסלט ועוד פסטה - נראה שמה שמשך את רוב תשומת הלב של המגישה עם הפה הגדול הוא דווקא תינוק מתוק שהיה במסעדה ונראה מאוד נלהב לראות את המגישה או יותר נכון, לקבל ממנה המון תשומת לב.

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   לא, אל תלך

   אז לא ברור אם מדובר בחיבה עזה לילדים או שמא לוסי קלטה את הצלם וניסתה להעביר רמז "דק" לבעל שמחכה לה בבית, כך או כך - נראה שהגברת אהריש לגמרי מוכנה לטייטל אמא. לאחר שסיימו לאכול, לרכל ולשחק עם תינוקות של אחרים, ירדו שלוש הבנות אל השדרה והמשיכו אל עבר היעד הבא.

   וואלה! סלבס מוכנה לילדים אבל רק של אחרים ורק למשך עשר דקות ביום.

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   יו, איך מתאים לך תינוק!!
   לוסי אהריש (ניר פקין)
   את חושבת שצחי בעניין?