פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... בר רפאלי לא רצתה שאסי עזר ינחה את האירוויזיון?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו בר רפאלי לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... בר רפאלי לא רצתה שאסי עזר ינחה את האירוויזיון?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.
   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   בר רפאלי משיקה בקרולינה למקה (שוקה כהן)
   השמועה אומרת ש... בר (צילום: שוקה כהן)

   אז כולם כבר שמעו על הסכסוך המתוקשר בין בר רפאלי ואסי עזר לאחר שזו הבריזה ברגע האחרון מצילומי הסדרה שלו "להיות איתה" וכולם ראו שהשניים עשו "סולחה" בעקבות ההנחיה המשותפת שלהם באירוויזיון - אבל האם נכונות השמועות שהגיעו לאוזניה של וואלה! סלבס שגורסות כי הטופמודל העדיפה שהמנחה הגאה לא ינחה לצידה את המשדר הבינלאומי?

   וואלה! סלבס לא הסכימה שאמא שלה תשתתף בחתונה שלה כי היא ניסתה לשכב עם החתן, והצליחה.

   מנחי אירוויזיון 2019: לוסי איוב, אסי עזר, בר רפאלי וארז טל (יח"צ , אייל נבו)
   המנחים של האירוויזיון. לוסי, ארז, בר ואסי (צילום: אייל נבו)
   אסי עזר (ניר פקין)
   מה יש לך להגיד בנושא? אסי (צילום: ניר פקין)