פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקושיות של וואלה! סלבס: נטלי דדון רוצה שייפרגנו לה!

   כמתנה לחג האביב, אלה שעומדים מאחורי מלכת הרכילות הישראלית העניקו לכוכבים הגדולים של הביצה אפשרות לשאול ממש כל מה שירצו - ולקבל תשובה נחרצת, בלי פילטרים. איך וואלה! סלבס תענה על הקושייה של נטלי דדון? צפו

   הקושיות של וואלה! סלבס: נטלי דדון רוצה שייפרגנו לה!
   הקושיות של וואלה! סלבס (צילום: אבי כהן, עריכה אביב אירגז)

   פסח הוא חג האביב, שעת המצות, מועד לחירות, תקופת ההתחדשות, אבל גם... חג הקושיות. מה נשתנה בחג הזה מכל החגים? כמתנה מיוחדת, וואלה! סלבס החליטה להעניק לכמה מהאנשים המוכרים ביותר בביצת הבידור המקומית את ההזדמנות להציב בפנייה קושיות, כלומר כמה שאלות ישירות וקשות במיוחד, עליה הצוות שעומד מאחורי מלכת הרכילות יענה בשיא הכנות במהלך ימי המצות.

   רכלו על השאלות של הסלבס באינסטוש

   נטלי דדון (ניר פקין)
   רק אהבה תביא אהבה. נטלי דדון (צילום: ניר פקין)

   תמיד רציתם לדעת איך זה עובד, כיצד בוחרים את מי לסקר או האם עבודתה של וואלה! סלבס קשה יותר מזו של הכוכבים עצמם? טוב שלאנשים שאתם אוהבים לאהוב, מתעניינים בחייהם הפרטיים וסקרנים לגביהם באופן כללי, יש כמה קושיות, סליחה, שאלות שהם פשוט מתים לקבל עליהן תשובות נחרצות.

   הפעם זהדוגמנית, אושיית הרשת וכוכבת הריאליטי המתמידה, נטלי דדון, שהחליט להציב בפני בפני אדם סרור ואמיר צומר מוואלה! סלבס את שאלת השאלות שלה: למה אין יותר פרגון בעולם הרכילות. התשובה המפתיעה נמצאת בווידאו. צפו וגלו.


   וואלה סלבס לא רק עונה על שאלות בפסח, היא גם אוכלת מרורים לארוחת בוקר.

   נטלי דדון מצטלמת לסלוגי (יח"צ , תום מרשק)
   לא מפרגנים לה? (צילום: תום מרשק)
   נטלי דדון (ניר פקין)
   תמיד פאן איתה. נטלי דדון (צילום: ניר פקין)