פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקושיות של וואלה! סלבס: עדי לאון בשאלה פוליטית

   כמתנה לחג האביב, אלה שעומדים מאחורי מלכת הרכילות הישראלית העניקו לכוכבים הגדולים של הביצה אפשרות לשאול ממש כל מה שירצו - ולקבל תשובה נחרצת, בלי פילטרים. איך וואלה! סלבס תענה על הקושייה של עדי לאון? צפו

   הקושיות של וואלה! סלבס: עדי לאון בשאלה פוליטית
   הקושיות של וואלה! סלבס (צילום: אבי כהן, עריכה אביב אירגז)

   פסח הוא חג האביב, שעת המצות, מועד לחירות, תקופת ההתחדשות, אבל גם... חג הקושיות. מה נשתנה בחג הזה מכל החגים? כמתנה מיוחדת, וואלה! סלבס החליטה להעניק לכמה מהאנשים המוכרים ביותר בביצת הבידור המקומית את ההזדמנות להציב בפנייה קושיות, כלומר כמה שאלות ישירות וקשות במיוחד, עליה הצוות שעומד מאחורי מלכת הרכילות יענה בשיא הכנות במהלך ימי המצות.

   רכלו על השאלות של הסלבס באינסטוש

   עדי לאון (ניב אהרונסון)
   אושייה פרלמנטרית. עדי לאון (צילום: ניב אהרונסון)

   תמיד רציתם לדעת איך זה עובד, כיצד בוחרים את מי לסקר או האם עבודתה של וואלה! סלבס קשה יותר מזו של הכוכבים עצמם? טוב שלאנשים שאתם אוהבים לאהוב, מתעניינים בחייהם הפרטיים וסקרנים לגביהם באופן כללי, יש כמה קושיות, סליחה, שאלות שהם פשוט מתים לקבל עליהן תשובות נחרצות.

   הפעם זה האושייה המוזיקלית ויוצא "האח הגדול VIP", עדי לאון, שהחליט להציב בפני בפני אדם סרור ואמיר צומר מוואלה! סלבס את שאלת השאלות שלו: למה נדמה כאילו יש לה נטייה פוליטית מסוימת? התשובה המפתיעה נמצאת בווידאו. צפו וגלו.


   וואלה סלבס לא רק עונה על שאלות בפסח, היא גם מכרסמת כרפס בכל שעה עגולה.

   עדי לאון (ניר פקין)
   רגע, למי אתה הצבעת? (צילום: ניר פקין)
   עדי לאון (יח"צ , שוקה כהן)
   וואלה! סלבס א-פוליטית. עדי לאון (צילום: שוקה כהן, יח"צ)