פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקושיות של וואלה! סלבס: שמחה גואטה מקבלת תשובה

   כמתנה לחג האביב, אלה שעומדים מאחורי מלכת הרכילות הישראלית העניקו לכוכבים הגדולים של הביצה אפשרות לשאול ממש כל מה שירצו - ולקבל תשובה נחרצת, בלי פילטרים. איך וואלה! סלבס תענה על הקושייה של שמחה גואטה? צפו

   הקושיות של וואלה! סלבס: שמחה גואטה מקבלת תשובה
   הקושיות של וואלה! סלבס (צילום: אבי כהן, עריכה אביב אירגז)

   פסח הוא חג האביב, שעת המצות, מועד לחירות, תקופת ההתחדשות, אבל גם... חג הקושיות. מה נשתנה בחג הזה מכל החגים? כמתנה מיוחדת, וואלה! סלבס החליטה להעניק לכמה מהאנשים המוכרים ביותר בביצת הבידור המקומית את ההזדמנות להציב בפנייה קושיות, כלומר כמה שאלות ישירות וקשות במיוחד, עליה הצוות שעומד מאחורי מלכת הרכילות יענה בשיא הכנות במהלך ימי המצות.

   רכלו על השאלות של הסלבס באינסטוש

   שמחה גואטה (ניר פקין)
   סקרנית. שמחה גואטה (צילום: ניר פקין)

   תמיד רציתם לדעת איך זה עובד, כיצד בוחרים את מי לסקר או האם עבודתה של וואלה! סלבס קשה יותר מזו של הכוכבים עצמם? טוב שלאנשים שאתם אוהבים לאהוב, מתעניינים בחייהם הפרטיים וסקרנים לגביהם באופן כללי, יש כמה קושיות, סליחה, שאלות שהם פשוט מתים לקבל עליהן תשובות נחרצות.

   הפעם זו הדוגמנית והשורדת VIP, שמחה גואטה, שהחליטה להציב בפני בפני אדם סרור ואמיר צומר מוואלה! סלבס את שאלת השאלות שלה: למה בעצם לא כותבים עליה מספיק במדורי הרכילות? התשובה המפתיעה נמצאת בווידאו. צפו וגלו.


   וואלה סלבס לא רק עונה על שאלות בפסח, היא גם מטגנת את עצמה בשמש כמו מצה-בריי שחומה.

   הישרדות VIP, שמחה גואטה (צילום מסך)
   תשרוד גם את התשובה. גואטה (צילום מסך)
   שמחה גואטה (ניר פקין)
   אישה מדוברת. שמחה גואטה (צילטום: ניר פקין)