פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יעל בר זוהר בשמלה שתוציא לכם את העיניים

   אחרי שנים על המסך הקטן, אחת הכוכבות הכי גדולות בתעשייה עוברת למסך הגדול בסרט חדש בכיכובה, כך שלפרמיירה היא מגיעה בשמלה שעושה בית ספר לכולם. וואלה! סלבס מעוררת השראה

   יעל בר זוהר (רפי דלויה)
   באה לקבור! יעל

   לא קל להיות כוכבת בישראל, בטח ובטח שלא קל להישאר בתודעה למשך שנים כה רבות, אבל נראה שמי שעושה את זה כמו שצריך היא הגברת יעל בר זוהר ששוחה בביצה המקומית כבר למעלה משני עשורים ותמיד דואגת להישאר בכותרות - בין אם זה בתפקיד חדש על המסך, הריון או סתם לוק מנצח כמו זה שהגיעה איתו אתמול לפרמיירה של הסרט בכיכובה.

   גיא זוארץ, יעל בר זוהר (רפי דלויה)
   פאוור קאפל. יעל וגיא

   אמש (א') התקיימה הפרמיירה של הסרט החדש "אול אין" בבימוי יהונתן בר-אילן, כך שאל השטיח האדום הגיעו כל כוכבי הסרט כמו שלומי קוריאט, עומר עציון, יוני זיכהולץ, זוהר שטראוס, דנה פרידר, צחי גראד, מיכאל הנגבי uדינה סנדרסון, אבל נראה שמי שגנבה את ההצגה היא ללא ספק בר זוהר שהגיעה מצוידת בבעל גיא זוארץ ובשמלה שעשתה לכולם בית ספר והוכיחה לכולם שעם כל הכבוד - היא עדיין הכוכבת של הערב.

   לוסי אהריש, צחי הלוי (רפי דלויה)
   חמודים. לוסי וצחי

   בין המוזמנים היו גם מירב פלדמן ואסף ליבוביץ, ימית סול שבאה לתמוך בחברה הטובה - פרידר - ופגשה גם את בעלה, דין שטרן, על השטיח האדום ואפילו לוסי אהריש שלא רק שהגיעה לפרגן לבעלה על הסרט החדש, היא גם הגיעה עם הוריו של הלוי ואחותו, התחבקה והצטלמה איתם והראתה לכל הסובבים שהאהבה, אחרי הכל, מנצחת ובגדול.

   וואלה! סלבס מוציאה עיניים רק למי שבגד בה. עם מזלג.

   לוסי אהריש, צחי הלוי (רפי דלויה)
   גם המשפחה פה. לוסי, צחי והמשפחה שלו
   דנה פרידר (רפי דלויה)
   כמה יופי. דנה ודין
   דנה פרידר, ימית סול (רפי דלויה)
   BFF. דנה וימית
   דינה סנדרסון (רפי דלויה)
   באו להרים. דינה ויובל
   מירב פלדמן (רפי דלויה)
   מפרגנים לחברים. מירב ואסף
   זוהר שטראוס (רפי דלויה)
   הדור הבא. זוהר והילד