פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... ליהיא גרינר זכתה בגמר "הישרדות VIP"?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו ליהיא גרינר לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... ליהיא גרינר זכתה בגמר "הישרדות VIP"?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   ליהיא גרינר בשבוע האופנה 2019 (יח"צ , אור גפן)
   השמועה אומרת ש... ליהיא (צילום: אור גפן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   בזמן שכולם מתעסקים בצד הטוב והצד הרע בתכנית הריאליטי "הישרדות VIP" ובשאלה מי ייקח את המיליון, וואלה! סלבס החליטה לבדוק את העניין עם השורדת עם הפה הכי גדול על המסך, הלא היא ליהיא גרינר - ושאלה אותה האם נכונה השמועה שהיא השורדת האחרונה שזכתה בכל הקופה.


   וואלה! סלבס עדיין כועסת על אמא שלה, שהביאה אותה לאוויר העולם.

   הישרדות VIP, ליהיא גרינר (צילום מסך)
   זכתה במיליון או לא? (צילום מסך)
   ליהיא גרינר (ניר פקין)
   השורדת האחרונה (צילום: ניר פקין)
   ליהיא גרינר (אביב חופי)
   מה תקני במיליון השקלים? (צילום: אביב חופי)