פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האורח המיוחד בארוחת החג של אביבית בר זוהר

   הכוכבת המתוקה אמנם תחגוג את החג עם המשפחה שלה אבל זה לא מונע מאביבית בר זוהר להביא אורח מסתורי מיוחד - שיצטרף לשולחן ויקרא איתה את ההגדה של פסח. וואלה! סלבס ארבע קושיות

   אביבית בר זוהר (יח"צ , אור גפן)
   למי את אופה? אביבית (צילום: אור גפן)

   בזמן שאתם מנהלים מלחמות עולם עם האחים, האחיות, הדודים והדודות איפה תחגגו את ערב חג הפסח, מי יבשל מה והכי חשוב - מי הפראייר שישטוף כלים, יש מי שחושבת גם על אחרים ולא רק על הגפליטע פיש שלה וקוראים לה אביבית בר זוהר שהחליטה לקחת את יום המעשים הטובים צעד קדימה.

   אביבית בר זוהר (יח"צ , אור גפן)
   אורח מיוחד

   אז נכון, היא אמנם לא הספיקה ללכת לבקר ילדים בבתי חולים או לבלות עם קשישים בבתי אבות, אבל היי, נראה שרוח המעשים הטובים נכנסה גם בגברת בר זוהר, כך שבחג הפסח הקרוב - משפחת בר זוהר בהרכב מלא תארח בשולחן החג אורח מסתורי מאוד מיוחד, כמה מסתורי? כזה שאפילו אביבית בעצמה לא ממש מכירה.

   אביבית בר זוהר (ניר פקין)
   מי יגיע לשולחן? (צילום: ניר פקין)

   אתמול (ג'), במהלך צילומים לקמפיין חדש למותג האפייה "סאוטר" של אלקטרה, סיפרה הכוכבת שידועה באהבת הגדולה לבישולים, כי בחג הקרוב - היא ומשפחתה יארחו חייל בודד מצבא ההגנה לישראל. בר זוהר ידעה לספר כי כרגע כל מה שידוע לה הוא שאותו חייל עלה מקולומביה וכי כל משפחתו נמצאת שם ולכן הוא נאלץ לחגוג את החג לבדו. אז זהו, שכבר לא.


   וואלה! סלבס עדיין מחכה שאמא שלה תזמין אותה לחג, היא טוענת שאין מספיק אוכל עבורה.

   אביבית בר זוהר (ניר פקין)
   נשמה טובה (צילום: ניר פקין)
   אביבית בר זוהר במסעדה (תמונות גולשים)
   הידיד הזה גם יהיה?