בת הזוג של עומר אדם מתחילה לשחות בביצה

  אחרי שוואלה! סלבס הייתה הראשונה לספר לכם על הרומן המתפתח בין הזמר המסלסל לבת של השכנים, עכשיו נראה שהיא כבר לא מסתתרת בבית ומגיעה להשקות כאחרונת המפורסמות. וואלה! סלבס טירונית

  וואלה! סלבס
  איפה כל החברות שלך? שיראל (צילום: לנס הפקות)

  זה קורה במשפחות הכי טובות: בתחילה הן מתעלמות מהצלמים, מנסות בכל הכח שלא להסתנוור מאור הפלאשים, מתאמצות שלא לגנוב מבן הזוג המפורסם את הזרקורים אבל גם הטובות ביותר בסוף נכנעות לתכתיבים של תעשיית הבידור ומגיעות להתפלש בבוץ של הביצה הכי תובענית בישראל - זו שבה שוחים כל המפורסמים והמפורסמות. אמש (ב') זה קרה לחברה של אחד האנשים הכי מסקרנים בתעשייה.

  עוד בוואלה! NEWS

  עונג שישי: כריך אחד וביס שיש בו הכל

  לכתבה המלאה
  אמא פה בשביל לשמור (צילום: לנס הפקות)

  אחרי שוואלה! סלבס הייתה הראשונה (ולא משנה מה יספרו לכם במקומות אחרים) לדווח לכם על הרומן המתפתח בין עומר אדם לבת של השכנים שלו, שיראל טולדנו, ואחרי שלשניים לקחו מספר חודשים לצאת מהארון ולפרסם תמונה משותפת ביחד, עכשיו נראה שהחברה הצעירה גם לא מתביישת ומגיעה להתחכך במפורסמים אחרים באירוע יחצני.

  את החברה הרשמית? אסי, שיראל וסימונה שרם (צילום: לנס הפקות)

  אתמול, הגיעה טולדנו, כשהיא מלווה באמא שלה לפתיחת בית הקפה של "נספרסו" שהשיקו את מערכת "ורטו", כך שמלבד מלהתרשם מהמוצרים בחנות, פגשה החברה של אדם גם מפורסמים כמו גלית גוטמן, ג'ני צ'רוואני, שי מיקה יפרח, השף יהודה עמר ואפילו את אחד החברים של בן הזוג שלה, אסי ישראלוף, שמיהר לעשות איתה סלפי ולשלוח לעומר, שיראה מה החברה שלו עושה בשעות הפנאי.

  וואלה! סלבס יצאה פעם עם הקצב, הוא לקח אותה להשקה של רפת חדשה.

  אז איפה עומר? (צילום: לנס הפקות)
  מלכת הביצה. גלית (צילום: לנס הפקות)
  גם יפה וגם אופה. יהודה (צילום: לנס הפקות)
  יפה לך קלאסי. שי (צילום: לנס הפקות)
  איך את אוהבת את הקפה שלך? ג'ני (צילום: לנס הפקות)

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully