פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הדרמה המלחיצה של קסניה טרנטול בשלג

   הדוגמנית ההורסת בסך הכל רצתה לגלוש בשלג של הרי הדולומיטים אלא שבגלל חישוב מסלול לא נכון - מצאה את עצמה טרנטול באמצע שום מקום מבלי שום עזרה. אז איך נגמרה הדרמה? וואלה! סלבס מזחלת

   הדרמה המלחיצה של קסניה טרנטול בשלג
   צילום גולשים

   מכירים את זה שאתם יוצאים לחופשת סקי, לוקחים שיעור, שניים ואז - אז אתם מרגישים שאתם הגולשים הטובים בעולם ומחליטים לצאת להרפתקה בכוחות עצמכם? אז זהו, שזה בערך מה שקרה לקסניה טרנטול, שכבר בילתה במספר חופשות סקי בחייה וגלשה בכוחות עצמה, אלא ששום דבר לא הכין אותה לדרמה שבה נתקלה בשבוע שעבר.

   קסניה טרנטול (יח"צ , יחצ)
   השקט שלפני הסופה? קסניה

   הדוגמנית ההורסת יצאה לחופשת סקי ביחד עם מספר חברות כמו טיטי איינאו, שירן סנדל ורומי נסט, כך שבאחד הימים, בזמן שהבנות האחרות עוד העדיפו להיצמד למדריך מקומי שילמד אותן איך גולשים - החליטה קסניה לקחת את הסנובורד שלה ולצאת לסיבוב עם עצמה בהרים המושלגים של איטליה.

   קסניה טרנטול (יח"צ , יחצ)
   רק אני והגלשן שלי

   טרנטול, שהגיעה לפסטיבל ה-SKIDEALWEEK עלתה על אחד ההרים, בחרה לעצמה את אחד המסלולים והחלה להראות לכולם למה היא מסוגלת. אממה, ברגע אחד של היסח דעת, היא נסחפה למסלול אחר, כך שלאחר מספר רגעים - היא הבינה שהיא נמצאת באמצע שום מקום בלי אף אחד מסביבה. במקום לאבד עשתונות, החלה הדוגמנית הגולשת לחפש את הדרך המהירה לצאת מתוך הבלגן, כך שלאחר דקות ארוכות, סוף טוב הכל טוב וקסניה חזרה למסלול ממנו סטתה.

   וואלה! סלבס הולכת לאיבוד רק במסעדות, עד שמוצאים אותה במטבח מחטטת בסירים.

   * הכתב היה אורח של חברת "סקידיל".

   שירן סנדל (יח"צ , יחצ)
   מרימות. שירן, טיטי, קסניה ורומי
   שירן סנדל (יח"צ , יחצ)
   מנומרת. שירן
   טיטי איינאו (יח"צ , יחצ)
   קר לך מאמי? טיטי
   רומי נסט (יח"צ , יחצ)
   זוהרת בשלג. רומי
   סקידיל (יח"צ , יחצ)
   התקווה 6 בהופעה
   סקידיל (יח"צ , יחצ)
   יאללה בלגן