פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... מאור שוויצר מתכנן להציע נישואים לניב סולטן?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מאור שוויצר לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... מאור שוויצר מתכנן להציע נישואים לניב סולטן?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   מאור שוויצר, ניב סולטן (יח"צ , אלירן אביטל ויניב כהן)
   השמועה אומרת ש... מאור שוויצר וניב סולטן (צילום: אלירן אביטל)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   ניב סולטן, מאור שוויצר (יח"צ , שוקה כהן)
   יש חתונה? (צילום: שוקה כהן)

   אם גם אתם אוהבים את הסלבס שלכם בצמדים, אתם בטח עפים על הפאוור קאפל הפוטוגני - ניב סולטן ומאור שוויצר. אז זהו, שגם וואלה! סלבס, לכן היא ממש התרגשה לשמוע שרצה שמועה שהשחקן המסוקס מתכנן להציע נישואים לחברה הנחשקת שלו. אז מה אתם אומרים - יש חתונה באופק או לא?

   וואלה! סלבס עדיין כועסת על אמא שלה, שהביאה אותה לאוויר העולם.

   ניב סולטן, מאור שוויצר (אביב חופי)
   בקיץ הקרוב תלבשי לבן? ניב ומאור (צילום: אביב חופי)