פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   איל ברקוביץ' מרים על שני גלגלים

   אחרי שנכנס שותף בעסקי הקורקינט, עכשיו הוא משיק את הקמפיין החדש של הגלגלים, ושימו לב מי הכוכב - ברור, לא אחר מאשר ברקו בעצמו. עכשיו נראה אם הוא יצליח לשכנע אתכם להתחיל להתגלגל. וואלה! סלבס על שניים

   איל ברקוביץ' (יח"צ , רונן פדידה)
   איזה פוזה

   לידיעת הגולשת אופירה אסייג: לא ברור אם זה הסכסוך שהיה ונפתר או העובדה שהוא רוצה להוכיח לעצמו שהוא מסוגל גם לבד, כך או כך - איל ברקוביץ' מככב בימים אלו בקמפיין חדש שכל כולו עוסק אך ורק בו. כן, מכשיו אמרו: "ברקו פרזנטור של קורקינטים". אז זהו, הוא לא ממש מנסה לגרום לכם לרכוש את המכשיר הממונע אלא לקחת חלק בפרויקט שיתופי בו תוכלו לרכב על הקורקינט מבלי לאחסן אותו בביתכם.

   מה דעתכם על הקריירה החדשה של ברקו? רכלו לנו באינסטגרם

   איל ברקוביץ' (יח"צ , רונן פדידה)
   טופמודל

   ברקו, ששמו עולה לכותרות לא תמיד בנסיבות חיוביות, נכנס שותף בחברת ליאו בה שותפים גם הבעלים של חברת הקורקינטים "Inokim" של האחים כפיר ודרור בן-שושן, שמשיקה שירות חדש ברחבי העולם בו תוכלו לשכור קורקינט מכל נקודה שתרצו. ושימו לב, גם לשריין לכם את הקורקינט.

   רגע לפני שהקמפיין עולה לאוויר, קבלו תמונות בלעדיות של ברקו מנסה את הקריירה החדשה שלו כשהוא דופק פוזות אל מול המצלמה ביחד עם הקורקינט שלו. אז מה אתם אומרים, שיפרוש לקריירת דוגמנות או שישאר לצד אופירה?

   וואלה! סלבס משיקה אפליקציה חדשה שתגלגל לכם את האוכל ישר לפה מבלי שתגעו עם הידיים.

   איל ברקוביץ' (יח"צ , רונן פדידה)
   הסבת מקצוע
   איל ברקוביץ' (יח"צ , רונן פדידה)
   ג'יזל, מאחורייך
   איל ברקוביץ' (יח"צ , רונן פדידה)
   רוצים להשתתף?