פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... סרג'י רוברטו לחוץ על ילדים? קורל משיבה

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדן פינס לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... סרג'י רוברטו לחוץ על ילדים? קורל משיבה
   אבי כהן

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.
   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   קורל סימנוביץ' וסרג'י רוברטו (צילום מסך , אינסטגרם)
   השמועה אומרת ש... (צילום מסך)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   קורל סימנוביץ' וסרג'י רוברטו (צילום מסך , אינסטגרם)
   הורסים

   הם אמנם מבלים את רוב זמנם מעבר לים, אבל שמועות כמו שמועות - מגיעות לכל מקום, כך שלאוזניה של וואלה! סלבס הגיעה שמועה כי אחרי החתונה הנוצצת, כעת שחקן הכדורגל, סרג'י רוברטו, מאוד לחוץ להביא יורשי עצר לעולם עם אשתו קורל סימנוביץ'. אז האם השמועה נכונה? צפו בתגובה של קורל.

   וואלה! סלבס לחוצה על ילדים, זה עוד כסף למזונות.

   קורל סימנוביץ' וסרג'י רוברטו בכותל המערבי (צילום מסך , אינסטגרם)
   לחוצים על ילדים?
   קורל סימנוביץ' עם סרג'י רוברטו (צילום מסך , אינסטגרם)
   מחכים לחסידה?