השמועה אומרת ש... סרג'י רוברטו לחוץ על ילדים? קורל משיבה

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדן פינס לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

17/03/2019
אבי כהן

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.
מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

העתיד כבר כאן

בדיקה חכמה חושפת סיכון לשבץ מוחי - כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם שחל
השמועה אומרת ש...(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

הורסים(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

הם אמנם מבלים את רוב זמנם מעבר לים, אבל שמועות כמו שמועות - מגיעות לכל מקום, כך שלאוזניה של וואלה! סלבס הגיעה שמועה כי אחרי החתונה הנוצצת, כעת שחקן הכדורגל, סרג'י רוברטו, מאוד לחוץ להביא יורשי עצר לעולם עם אשתו קורל סימנוביץ'. אז האם השמועה נכונה? צפו בתגובה של קורל.

וואלה! סלבס לחוצה על ילדים, זה עוד כסף למזונות.

לחוצים על ילדים?(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
מחכים לחסידה?(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully