כוכבת הילדים שדורשת ארוחות בחינם

לא משנה כמה כסף או תהילה הרווחת, כנראה שתמיד תאהב פינוקים - אבל מה קורה כשחוצים את גבול הטעם הטוב? שאלו את כוכבת הילדודס, שקצת הגזימה עם החיבה שלה לסושי והרגיזה המון אנשים. וואלה! סלבס חזירות

  • שאלת השבוע
וואלה! סלבס
(ShutterStock)

אולי כדאי שתתבלו את המידע הבא ברוטב סויה, רק אל תגזימו עם הוואסאבי, כיוון שמדובר בסיפור שכולל כמות גדולה, ממש גדולה של סושי וכוכבת ילדים אחת, שהתנהגה באופן שאי אפשר שלא לכנות אותו - חזירות. זה מה שקורה כשאחת הליידיז הכי עסוקות בביצת הבידור מבקשת פינוק בחינם, ואז עוד ועוד, אבל ממש זועפת שהיא לא מקבלת עוד בפעם הרביעית או החמישית.

מתברר שלא מזמן, כוכבת הילדודס (שלא חסר לה כסף, או לפחות כך היא מוצגת בתקשורת) ביקשה מבכיר בתחום המסעדנות לפנק אותה במטעמים אסיאתיים. בגלל מעמדה, חשב והחליט שהוא נענה לבקשה, רק שלא ציפה לקבל טלפון נוסף עם דרישות מהגברת, כמה ימים אחר כך. אז שלוש, ארבע פעמים עוד היו נסבלות מבחינתו, אבל כאשר בפעם החמישית בחר להפסיק ולא לשלוח לה מגש של מעדנים מיפן, כיוון שלא פרגנה למקום ברשתות החברתיות או בפני מכריה אפילו פעם אחת, פשוט זעמה עליו בתגובה. בפעם הבאה פשוט תזמיני את האוכל על חשבונך, חוצפנית.

טוב לדעת (תוכן מקודם)

כרטיס ביקור דיגיטלי - כל עסק חייב אחד כזה

בשיתוף MYB
לכתבה המלאה
(ShutterStock)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully