טום אביב נכנס באלי ישי: "אתה גזען"

השף המפורסם הגיע לאירוע התרמה ופגש שם את השר לשעבר, אלי ישי, שנשא דברים שלא ממש מצאו חן בעיניו של אביב - אז הוא החליט להגיד לו מה הוא חושב עליו אל מול כל ההמון. וואלה! סלבס לא פראיירית

צילום: אור גפן
11/03/2019
אור גפן

נראה שסערת רותם סלע גרמה לעוד כמה וכמה מפורסמים להגיע להחלטה שהם מפסיקים לשתוק. אם גל גדות, מיה דגן ולירון ויצמן החליטו לצאת ולתמוך בחברה שלהם, הרי שהשף טום אביב לקח את זה צעד אחד קדימה כשהחליט לפתוח חזית נגד הפוליטיקאי אלי ישי.

בואו לרכל על הריב החדש בתעשייה באינסטגרם של וואלה! סלבס

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

מוגש מטעם שחל
יש סולחה? טום ואופירה(צילום: מערכת וואלה!, אור גפן)

אביב שהגיע להנחות ערב התרמה של עמותת אהבה לצד הנמסיס, אופירה אסייג, עמד בשקט בזמן שישי, שהגיע גם הוא לאירוע, נשא את דבריו. אלא שאז, כמו אש בשדה קוצים - התלקחו עצביו של השף המסוקס והוא החליט להגיד לפוליטיקאי את דעתו תוך שהוא מפציר בו שהוא והמפלגה שלו גזענים שלא מכירים בזכויות הקהילה הגאה ובזכויות קיום של אנשים שלא שייכים לזרם הדתי שלהם.

מצד אחד: טום(צילום: מערכת וואלה!, אור גפן)

ישי, שלא הבין מאיפה נפלה עליו הצרה, ניסה להרגיע את טום אך זה בשלו המשיך להטיח בו שהוא לא יכול לבוא לאירוע צדקה ולקיים מירוץ פוליטי תחת מסווה של דאגה לזולת. אם לא די בכך, כשאביב האשים אותו בהומופוביה, ישי לא חשב פעמיים לפני שענה, "אנחנו אוהבים את כולם ומרחמים על מי שצריך לרחם". ממש המאמא תרזה יצא לו.

וואלה! סלבס מרחמת על אלי ישי מסיבות השמורות במערכת.

מצד שני: אלי(צילום: מערכת וואלה!, אור גפן)
גם אחווה פה(צילום: מערכת וואלה!, אור גפן)
אולי תעשי סולחה? אופירה(צילום: מערכת וואלה!, אור גפן)
  • אלי ישי
  • טום אביב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully