פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   טום אביב נכנס באלי ישי: "אתה גזען"

   השף המפורסם הגיע לאירוע התרמה ופגש שם את השר לשעבר, אלי ישי, שנשא דברים שלא ממש מצאו חן בעיניו של אביב - אז הוא החליט להגיד לו מה הוא חושב עליו אל מול כל ההמון. וואלה! סלבס לא פראיירית

   טום אביב נכנס באלי ישי: "אתה גזען"
   אור גפן

   נראה שסערת רותם סלע גרמה לעוד כמה וכמה מפורסמים להגיע להחלטה שהם מפסיקים לשתוק. אם גל גדות, מיה דגן ולירון ויצמן החליטו לצאת ולתמוך בחברה שלהם, הרי שהשף טום אביב לקח את זה צעד אחד קדימה כשהחליט לפתוח חזית נגד הפוליטיקאי אלי ישי.

   בואו לרכל על הריב החדש בתעשייה באינסטגרם של וואלה! סלבס

   טום אביב, אופירה אסייג (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   יש סולחה? טום ואופירה

   אביב שהגיע להנחות ערב התרמה של עמותת אהבה לצד הנמסיס, אופירה אסייג, עמד בשקט בזמן שישי, שהגיע גם הוא לאירוע, נשא את דבריו. אלא שאז, כמו אש בשדה קוצים - התלקחו עצביו של השף המסוקס והוא החליט להגיד לפוליטיקאי את דעתו תוך שהוא מפציר בו שהוא והמפלגה שלו גזענים שלא מכירים בזכויות הקהילה הגאה ובזכויות קיום של אנשים שלא שייכים לזרם הדתי שלהם.

   טום אביב (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   מצד אחד: טום

   ישי, שלא הבין מאיפה נפלה עליו הצרה, ניסה להרגיע את טום אך זה בשלו המשיך להטיח בו שהוא לא יכול לבוא לאירוע צדקה ולקיים מירוץ פוליטי תחת מסווה של דאגה לזולת. אם לא די בכך, כשאביב האשים אותו בהומופוביה, ישי לא חשב פעמיים לפני שענה, "אנחנו אוהבים את כולם ומרחמים על מי שצריך לרחם". ממש המאמא תרזה יצא לו.

   וואלה! סלבס מרחמת על אלי ישי מסיבות השמורות במערכת.

   אלי ישי (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   מצד שני: אלי
   אחווה סיטבון (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   גם אחווה פה
   אופירה אסייג (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   אולי תעשי סולחה? אופירה