פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ראש הממשלה נתניהו נגד רותם סלע: "יקרה, אני חייב לתקן אותך"

   בעקבות ראיון של שרת התרבות לרינה מצליח - החליטה המגישה המפורסמת לפרסם פוסט שיוצא נגד מירי רגב. אלא שאז התברר שרותם סלע בכלל פתחה חזית מול ראש הממשלה נתניהו. מבולבלים? וואלה! סלבס משולש אהבה

   רותם סלע בפוסט על מירי רגב (מערכת וואלה! NEWS)
   מי נגד מי? מירי רגב, רותם סלע ובנימין נתניהו (אילוסטרציה)

   נראה שבישראל של שנת 2019, דמוקרטיה וחופש הדיבור הם בגדר המלצה - בטח ובטח כשמדובר בדברים שנאמרים כנגד ראש הממשלה והחברים שלו לשולחן קבלת ההחלטות. רק תשאלו את רותם סלע, שקיבלה שיעור באזרחות פלוס נזיפה, לאחר שהחליטה להביע את דעתה על ראיון שערכה העיתונאית רינה מצליח עם שרת התרבות, מירי רגב.

   רכלו על הבלאגן הפוליטי באינסטגרם

   הפרסום של רותם של סלע והתגובה שלה למלעיזים:

   רותם סלע בפוסט על מירי רגב (צילום מסך , אינסטגרם)
   (אינסטגרם)
   רותם סלע בפוסט על מירי רגב (צילום מסך , אינסטגרם)
   (אינסטגרם)

   בראיון שנערך בסוף השבוע, הסבירה רגב לאשת החדשות כי הציבור צריך להישמר כי במידה שבני גנץ יבחר לראשות הממשלה, נדמה שיהיה חייב להקים ממשלה עם המפלגות הערביות. רותם, שצפתה בראיון נדהמה לגלות שמצליח לא מגיבה לדברים וכתבה בפרופיל האינסטגרם שלה את הדברים הבאים: "אני שואלת את עצמי למה רינה מצליח לא שואלת אותה בתדהמה - ומה רע עם הערבים??? ריבונו של עולם ישנם גם ערבים במדינה הזו". עוד הוסיפה שסלע, "מתי לעזאזל מישהו בממשלה ישדר לציבור שישראל היא מדינת כלל אזרחיה? וכל בני האדם נולדו שווים".

   למרבה ההפתעה, התגובה לא איחרה לבוא - אלא שבמקום ששרת התרבות תגיב כיאה לה, היא קיבלה הפעם רוח גבית מלא אחר מראש הממשלה, בנימין נתניהו, שמצא לנכון לפנות זמן מעיסוקיו הרבים רק בשביל לכתוב פוסט נוקב שמוען לגברת הכוכבת, באלה המילים: "רותם היקרה, תיקון חשוב: מדינת ישראל היא לא מדינת כלל אזרחיה. לפי חוק יסוד הלאום שהעברנו, ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי - ושלו בלבד. כמו שכתבת, אין שום בעיה עם אזרחי ישראל הערבים - הם שווי זכויות כולנו וממשל הליכוד השקיעה במגזר הערבי יותר מכל ממשלה אחרת".


   וואלה! סלבס תייגה את ביבי על פוסט ובו צילום של גלידה פיסטוק, בתקווה שהוא יענה לה "יאמי".

   רותם סלע (יח"צ)
   חיה פוליטית. רותם סלע (יח"צ)
   ראש הממשלה בנימין ביבי נתניהו בסיור ליד גדר הגבול עם מצרים, 7 במרץ 2019 (אתר רשמי , צילום: חיים הורנשטיין)
   כאחרון המגיבים. ראש הממשלה בנימין נתניהו (צילום: חיים הורנשטיין)
   הצבת ארונו של עמוס עוז, תיאטרון צוותא, בתל אביב 31 בצדמבר 2018 (ניב אהרונסון)
   מודאגת, בסך הכל. השרה מירי רגב (צילום: ניב אהרונסון)