פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ג'ני דפ מאשים את האקסית: בגדת בי עם מיליארדר!

   לא ברור למה הכוכב ההוליוודי נזכר עכשיו, אבל שנתיים אחרי שהסדירו את הסכם הגירושים שלהם - ג'וני דפ החליט לתבוע את האקסית, השחקנית אמבר הרד, בטענה שבגדה בו במשך שנים עם המולטי-מיליונר אילון מאסק. "התרמית שלה פגעה לי בקריירה", הוא טוען. וואלה! סלבס לכלוך

   אילון מאסק, אמבר הרד, ג'ני דפ (GettyImages)
   משולש רומנטי? אילון מאסק, אמבר הרד וג'וני דפ (GettyImages)

   תזמון הוא הכל בחיים? לא ברור למה, אבל כמעט שלוש שנים אחרי שג'וני דפ נפרד מאשתו הצעירה, אמבר הרד - וכמעט שנתיים אחרי שהסדירו את הגירושים, השחקן הסופר מצליח החליט לתבוע את האקסית שלו על השמצה ודורש ממנה מיליוני דולרים, רק בגלל שלטענתו "בגדה עם המיליארדר אילון מאסק, בזמן שהיינו נשואים". דפ, מתאר בתביעה "ביקורי לילה מאוחרים" של מאסק בבית שחלק עם הרד, שהחלו כחודש אחרי שנישאו בשנת 2015, מה שהתברר כרומן ארוך של ממש.

   על פי כתב התביעה שפורסם השבוע, דפ בן ה-55 דורש מכוכבת "אקוומן" לא פחות מאשר 50 מיליון (!) דולר, כיוון שלטענתו לא רק פגעה בשמו הטוב, אלא גם חיבלה בקריירה שלו. הכל, החל ב-2016, כשאמבר נפרדה ממנו לאחר שלטענתה היכה אותה. זה כלל צילומים מפורסמים של הכוכבת עם חבלות בפניה, טינופת שהגיעה לכותרות הצהובונים ושלל רגעים מלוכלכים שהדהימו את הוליווד.

   ג'וני דפ + אמבר הרד (ספלאש)
   פעם, כשעוד היו מאושרים. הרד ודפ (ספלאש)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הגבר האחר. המיליארדר אילון מאסק (יח"צ)

   רכלו על הטענות של ג'וני דפ באינסטגרם

   "כל טענותיה של הרד לגבי התעללות ואלימות בבית, היו 'מתיחה' משוכללת, שנועדה לקדם את הקריירה שלה ולחסל את שלי", טוען דפ בכתב התביעה, "זאת בעוד שבלילה שבו כביכול הוכתה, מאסק כבר ביקר אותה בבית שבו חיה איתי". לדבריו של דפ, גורמי משטרה ותיעוד ממצלמות ביטחון שנחשפו בשנים האחרונות, מפריכות את כל טענותיה של הרד לאלימות במשפחה - לכן כעת הגיעה תורה לשלם.

   בעוד שבינואר 2017 השניים הגיעו להסדר גירושים שבמסגרתו שילם דפ שבעה מיליון דולר, שהרד העבירה לארגוני צדקה, הטענות החדשות מציגות את האקסית שלו - שהקשר שלה למאסק (מייסד "פייפאל") נחשף עם סיום הליך הגירושים - באור לא חיובי במיוחד.

   ג'וני דפ (GettyImages)
   עדיין מנסה להשמיץ אותו? (GettyImages)

   אם תהיתם, מטעמה של הרד מכחישים כמובן וטוענים שדפ מנסה להשתיק את הרד. במהשך, הסבירו גם שהקשר של אמבר עם מאסק לא החל עד לסיום הליך הגירושים של השניים וש"היא לא תשתוק. מעשיו של מר דפ מוכיחים שהוא אינו מסוגל לקבל את האמת על התנהגותו המתעללת המתמשכת". מי דובר אמת? ימים יגידו.


   וואלה! סלבס לא בוחרת צדדים, יש מספיק ממנה בגודל לכולם.

   ג'וני דפ על השטיח האדום (GettyImages)
   "היי, 50 מיליון דולר בבקשה!" (GettyImages)
   אמבר הרד (GettyImages)
   תשלם לאקס שלה? אמבר (GettyImages)
   אילון מאסק מעשן ג'וינט מריחואנה קנאביס (צילום מסך)
   ובכן, הוא יכול לממן את זה. אילון מאסק בפוזה אופיינית (צילום מסך)
   ג'וני דפ + אמבר הרד (ספלאש)
   אי שם בשנת 2016, כשהרד נראתה עם חבלות על פניה (ספלאש)
   ג'וני דפ ואמבר הרד בפסטיבל הקולנוע פאלם ספרינגס (GettyImages)
   הימים הטובים. ג'וני דפ ואמבר הרד (GettyImages)
   ג'וני דפ אמבר הרד (GettyImages)
   מי מהם דובר אמת? ג'וני דפ ואמבר הרד (GettyImages)