פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... סטטיק כועס על האמא החורגת של בן אל

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו סטטיק לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... סטטיק כועס על האמא החורגת של בן אל
   אבי כהן

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   סטטיק (יח"צ , אביב ודניאל אברג'ל)
   השמועה אומרת ש... (צילום: אביב ודניאל אברג'ל)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   אחרי שהסערה בין אורטל עמר ובן אל תבורי קצת נרגעה, וואלה! סלבס הייתה חייבת לברר האם החצי השני של תבורי ג'וניור, סטטיק, אכן כועס על החצי השני של תבורי האבא, יהודית באומן, בעקבות ההאשמות שלה כי הפרידה הגיעה בעקבות התערבותו של הסטטבוי, כפי שסיפרו לוואלה! סלבס מקורבים לצמד.

   וואלה! סלבס עדיין כועסת על אמא שלה, שהביאה אותה לאוויר העולם.

   סטטיק ובן אל (יח"צ , משה נחמוביץ')
   כועס על האמא החורגת? סטטיק ובן אל (צילום: משה נחמוביץ')
   יהודית באומן, שימי תבורי (יח"צ , אסף לב)
   אצבע מאשימה. שימי ויהודית (צילום: אסף לב)