ויקי כנפו סוגרת חשבון עם נטלי דדון

רגע לפני הגמר, אחת הדיירות הכי אהובות בבית ירדה במדרגות ונפרדה לשלום מחמישיית הגמר בדרכה הבייתה אבל לא לפני שהיא סוגרת חשבון עם נטלי דדון ויוצאת להגנתו של שי חי. וואלה! סלבס עושה סדר

אמנון גולדמן
28/02/2019
אבי כהן

הגמר הגדול כבר ממש מעבר לפינה, אבל רגע לפני הגראנד פינאלה - סידר לכם האח הגדול הדחה כפולה שהעלתה את המתח בית בעיקר לאור העובדה שההדחה אתמול (ד') הייתה בין ההדחות המפתיעות של עונת ה-VIP כשבמדרגות ירדה לא אחרת מאשר ויקי כנפו שעל פי כל הסקרים הייתה מועמדת לזכות בפרס הגדול ולנצח את העונה.

בואו לרכל על ההדחה של ויקי כנפו באינסטגרם

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

מוגש מטעם אפוסתרפיה
סוגרת חשבונות. ויקי(צילום: ניר פקין)

רגע שירדה במדרגות של הבית הכי מפורסם במדינה, התיישבה כנפו מול המצלמה של וואלה! סלבס ונראה היה שכל מה שנשמר בבטן לאורך העונה - מתפרץ החוצה כמו הר געש ענק, בעיקר כשנשאלה את מי היא הכי פחות אהבה בבית ולא היססה כשאמרה בביטחון "נטלי דדון", אבל גם ההסבר שלה לא היה רחמני או מתנצל, "נטלי היא בן אדם, לבן אדם יש עקרונות, יש לו אמירה", אמרה כנפו בתקיפות, "לא יכול להיות שבבית כזה קשה אין קצת עצבים אי אפשר ללכת ולהגיד שלום, שלום, שלום בשביל שלום צריך גם מלחמה ואני חושבת שצריך לתת ביטוי למלחמה".

לא שותה מהבאר(צילום: שלומי גבאי)

אבל נראה שפיה לא רק יורה קוצים אלא גם מפיק מרגליות, כי כשהשיחה עברה לשי חי - לגברת כנפו היו רק דברים טובים להגיד ולטענתה "אנשים מפספסים אותו", ובכלל "הדביקו לו סטיגמה שהיא לא נכונה". ויקי לא עוצרת וממשיכה לסנגר על החבר הטוב, " הוא בא פעם שנייה ואמר יאללה אני אשנה ולא הצליח כי זה הוא, הוא בסך הכל קולני יותר יש לו צורת הגנה כי זו האמנות שלו", היא אומרת ומוסיפה כי שי" הכי אמיתי שם, יותר ממני אפילו אני לפעמים פחדתי להביע כדי לא לפגוע הוא אמר את מה שיש לו להגיד".

וואלה! סלבס אומרת את כל האמת אבל רק מאחורי הגב.

מה עם מלחמה? נטלי(צילום: ענת מוסברג)
הדביקו לו סטיגמה. שי(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully