אביבית בר זוהר ודנה פרידר למען הנוער הגאה

סוללת מפורסמים התגייסו לשורות ארגון חוש"ן ויגיעו במהלך השבוע הקרוב לבתי ספר ברחבי הארץ - שם ידברו איתם על מיניות ומגדר ובעיקר על קבלת הקהילה הגאה. וואלה! סלבס מניפה דגל

25/02/2019
בא לחנך. אביבית(צילום: ניר פקין)

במציאות של ישראל 2019 נראה שאין כמעט ילד שלא סובל מהצקות או בריונות. נראה שבעידן שבו היד על המקלדת קלה, שלא לומר קלה מדי - לא מעט ילדים סובלים מתנהגות לא נעימה מצד חבריהם לכיתה ולבית הספר, זו הסיבה שבימים אלו הקים ארגון חוש"ן פרויקט במסגרתו הוא פנה למפורסמים שמיד התייצבו ובאו לתרום מזמנם למען הקהילה הגאה.

טוב לדעת (מקודם)

הרופאים ממליצים: שש דקות, פעמיים ביום ואין כאבים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
המורה דנה(צילום: אביב חופי)

בימים אלו מגיעים מפורסמים רבים, בינם אביבית בר זוהר, דנה פרידר, טילטיל, אגם בוחבוט, מאיה ורטהיימר ומיכל אמדורסקי שיגיעו לבתי ספר בכל הארץ - שם הם יעמדו מול כיתות תיכון ויספרו לבני הנוער על החוויה האישית שלהם והמפגש הראשון עם בני הקהילה הגאה, תוך שהם מסבירים להם עד כמה זה פשוט וקל לקבל את הקהילה הלהט"בית. כך שבין השאר הם גם יבהירו להם שהמילה "הומו" לצורך העניין - היא לא קללה.

מהמונית לבית הספר. טילטיל(צילום: אור גפן)

הפרויקט שנקרא "כן בבית ספרנו" והופק בשיתוף פעולה של ארגון חוש"ן ומשרד יחסי הציבור בלנדר, נוצר בעקבות גל האלימות המילולית והפיזית שפקד את חברי הקהילה בתקופה האחרונה וכתשובה לכל אותם חברי הכנסת חשוכים והומופובים שיוצאים נגד הקהילה הלהט"בית.

וואלה! סלבס היא הומו גאה שאוהב גברים ואוהב כל אדם באשר הוא.

למען הקהילה. מיכל(צילום: ענת מוסברג)
בחזרה לבית הספר. מאיה(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully