פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יעל שלביה מגיבה על הזוגיות עם ברק שמיר: "אני מאושרת"

   בסוף השבוע האחרון הגיע הזוג החדש של הביצה ליום הולדת של חבר משותף, אז שמיר ושלביה ניסו להסתיר את הזוגיות מהצלמים כשיצאו בנפרד מהמקום - אבל זה לא מנע מהדוגמנית להודות שהיא מאושרת. וואלה! סלבס מאוהבת

   יעל שלביה מגיבה על הזוגיות עם ברק שמיר: "אני מאושרת"
   ניר פקין

   בזמן שנועה קירל מזמן המשיכה הלאה לדגם משופר של האקס, נראה שברק שמיר מנסה גם להמשיך הלאה כשהוא אוחז בזוגיות ספק אמיתית ספק "באתי להוציא לאקסית את העיניים" עם הדוגמנית יעל שלביה המוכרת לכם יותר כאקסית המוכחשת של עומר אדם, שבינתיים עושה נעים לבת של החברים שלו, שיראל טולדנו - זוגיות שעליה קראתם לראשונה בוואלה! סלבס.

   בואו לרכל על הזוגיות החדשה באינסטגרם

   ברק שמיר (ניר פקין)
   איפה החברה? ברק

   בחמישי האחרון הגיעו שלל מפורסמים, מהסוג שבעיקר רץ בין השקה להשקה, לאחד מאולמות האירועים במרכז תל אביב - שם חגגו יום הולדת למי שאחראי לספק להם פרנסה בתמורה לפוסטים ממומנים ברשתות החברתיות והגעה לאירועים. כך שבין האנשים הרבים אפשר היה לראות גם את הזוג הטרי שמיר את שלביה.

   למרות ניסיונות ההתחמקות של השניים מהפלאשים, צלם הפפראצי הצליח לתפוס את שלביה שאמנם חייכה בלי סוף אבל סירבה להכביר במילים אך כשנשאלה על הזוגיות - הודתה שהיא "מאושרת". גם זה משהו.

   יעל שלביה (ניר פקין)
   מאושרת. יעל

   אורחים נוספים שבאו להגיד מזל טוב לאלעד רגב היו: קסניה טרנטול שהגיעה עם אלכסה דול שמסיבה לא ברורה חשה שהיא מדונה והחליטה להסתיר את הפנים מהפלאשים, עדן סבן עם הבעל ההורס, אדם טל, מגי טביבי, בר סנדלר שפגשה במקום את תומר ירוחם ההורס וגם מודחות עונת ה-VIP: עדן יוחנן ורומי נסט.

   אחרי פרידה קשה, וואלה! סלבס ממשיכה הישר לזרועותיו של החבר הכי טוב של האקס.

   אלכסה דול (ניר פקין)
   מי את? אלכסה
   קסניה טרנטול (ניר פקין)
   סקסית. קסניה
   מגי טביבי (ניר פקין)
   באה להרים. מגי
   נועם פרוסט (ניר פקין)
   טופמודל. נועם
   עדן יוחנן (ניר פקין)
   מושלמת. עדן
   עדן סבן (ניר פקין)
   זוג מושלם או לא? עדן ואדם
   תומר ירוחם (ניר פקין)
   הבאת מתנה? תומר