פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הרשימה: אורטל עמר ובן אל תבורי מכבסים את הכביסה בתקשורת

   בזמן שבן אל תבורי ואורטל עמר מתכסחים בבית המשפט, קלואי קרדשיאן ואבי בתה נפרדו לאחר שגילתה כי בגד בה עם החברה הכי טובה של אחותה - כל האירועים שעשו לכם את השבוע האחרון. וואלה! סלבס רושמת בהקפה

   הרשימה: אורטל עמר ובן אל תבורי מכבסים את הכביסה בתקשורת
   מערכת וואלה

   את הרשימה נפתח עם חדשות ספק טובות ספק רעות, תלוי את מי שואלים, אז תגידו מברוק ליונתן מרגי שלא רק חגג יום הולדת בסוף השבוע האחרון - בתחילת השבוע הוא גם עשה צ'ק אין בבסיס הגיוס תל השומר ואמר ביוש לחיים האזרחיים.

   נועה קירל, יונתן מרגי (ניר פקין)
   ביוש לחיים האזרחיים. נועה ויונתן (צילום: ניר פקין)

   נמשיך לזמרת אחרת, הפעם בינלאומית שמגיעה עם חדשות טובות כי אורלנדו בלום החליט לכרוע ברך, לשלוף טבעת ולהציע לאישה שואגת, קייט פרי, להישאר לצידו עד סוף ימיהם - ברור שהיא אמרה לו "איי דו", כך שבקרוב היא תתחיל לבחור שמלת כלה.

   קייטי פרי, אורלנדו בלום (צילום מסך , פייסבוק)
   מזל טוב! אורלנדו וקייטי

   הגענו למקום השלישי עם עוד זמרת בינלאומית שאמרה "איי דו" אלא שבמקרה שלה זה נגמר בחדשות רעות - לייידי גאגא אמנם התארסה לבן זוגה אבל האתרים מעבר לים מספרים כי זוכת הגראמי והארוס החליטו להיפרד.

   ליידי גאגא, כריסטיאן קארינו (GettyImages)
   כבר לא. ליידי והארוס

   אל המקום השני והמכובד מגיעה עוד פרידה הפעם בטונים צורמים ככה זה שקלואי קרדשיאן מגלה שבן זוגה ואבי בתה, שכבר בגד בה בזמן שהייתה בהריון אבל זכה לחמלה - לא למד מהטעויות שלו ובגד בה שוב אלא שהפעם זה היה עם החברה הכי טובה של אחותה הקטנה קיילי ג'נר.

   קלואי קרדשיאן, טריסטן תומפסון (צילום מסך , אינסטגרם)
   איזה בלגן

   ובמקום הראשון, איך לא הפרידה שמסרבת לרדת מהכותרות, בן אל תבורי ואורטל עמר כנראה, שלא הסתפקו בפרידה שקטה, כך שלאחר שעלה סרטון שלו עם בחורה אחרת באינסטגרם, כעת הוא דורש ממנה לפנות ביחד עם בנם הקטן את דירתם המשותפת, זאת שהוא משלם עליה. היא סרבה והחליפה מנעולים, הוא הזמין משטרה ודרש לפתוח את הדלת. יומיים לאחר מכן הם כבר נפגשו בבית המשפט.

   אורטל עמר, בן אל תבורי בבית המשפט (מערכת וואלה! NEWS)
   מלחמת עולם. בן אל ואורטל