פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בן אל תבורי נגד אורטל עמר: הקרב על הבית והתינוק

   מצד אחד: בן אל תבורי טוען שאורטל עמר החליפה את המנעולים בביתם. מצד שני: היא טוענת שהוא רוצה לזרוק אותה ואת התינוק מהבית מבלי שמצאה חלופה. היום, הכל הגיע לשיא כאשר תבורי הזמין משטרה לביתה. למי אתם מאמינים? וואלה! סלבס קרב גרסאות

   בן אל תבורי נגד אורטל עמר: הקרב על הבית והתינוק

   רק לפני מספר שבועות וואלה! סלבס סיפרה לכם שאחרי הפרידה המתוקשרת שלהם בערב הסילבטר 2019, בן אל תבורי החליט לעזוב את הדירה במגדל היוקרה ולהשאיר שם את אהובתו לשעבר, אורטל עמר, ביחד עם תינוקם שרק נולד - תו פרינס תבורי. לאחר מכן הגיע הסרטון מהבית החדש וסרטון נוסף מבילוי במועדון לילה בניו יורק, עם בחורה שהיא לא עמר.

   רכלו על הסכסוך של בן אל ואורטל באינסטגרם

   אורטל עמר, בן אל תבורי (ניר פקין)
   בימים טובים יותר. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: ניר פקין)

   כעת, מקורבים לבני הזוג מספרים כי הריב בין השניים עולה מדרגה, לאחר שבן אל ביקש מעמר לעזוב את הדירה המשותפת, כיוון שהוא לא מוכן לממן יותר את שכר הדירה. "הוא הציב לה אולטימטום ודרש ממנה לעזוב את הדירה", מספרים מקורבים לוואלה! סלבס, "זאת למרות שהיא עדיין בחופשת לידה, עם תינוק בן כמה שבועות". על פי המקורבים, העובדה שעמר לא מצאה עדיין דירה חלופית, לא ממש עניינה את הזמר המפורסם שהחליט להאריך לה את האולטימטום בשבוע - אבל בימים אלה דורש ממנה לצאת מהדירה.

   בן אל תבורי (צילום מסך , אינסטגרם)
   הבטיחו זה לזו... בן אל (אינסטגרם)
   אורטל עמר (ניר פקין)
   שאם זה יגמר, יגמרו את זה יפה? אורטל (צילום: ניר פקין)

   אם חשבתם שלקרב הגרסאות יש רק צד אחד, אז חכו שתשמעו את הצד השני, כי מקורבים לתבורי מספרים שעמר היא זו שהחליפה את המנעולים בדירה שבה היא חיה ולא מאפשרת לבן אל להיכנס אליה. "היא לא מעוניינת לצאת מהדירה למרות שהוא משלם עליה", מספר מקורב שמעורה בפרטים לוואלה! סלבס, "יש הסכם ממון מסודר שקובע בדיוק כמה היא אמורה לקבל במידה והם נפרדים ובן אל מוכן לעמוד בהסכם רק שאורטל מסרבת".

   היום (ב') הוזמנה משטרה לדירה התל אביבית שבה מתגוררים השניים, זאת לאחר שבן אל הגיע לדירה וביקש ממנה לפתוח את הדלת. לאחר שעמר סירבה - הזמין בן אל פורץ, ואף קרא למשטרה למקום על מנת לאפשר לו להיכנס לבית. לטענת הצד של תבורי, הוא רק רצה להיכנס לבית על מנת לקחת כמה מחפציו שהותיר מאחור, כשהיא זו שמונעת ממנו להמשיך בחייו ולתפקד כאביו של הבייבי תו פרינס. בסופו של דבר, תבורי אכן נכנס לבית, על מנת לאסוף את דבריו.

   הכל, גובה בפרסומים באינסטגרם של השניים, כשעמר מצטטת משירו של אביו המנוכר של בן אל, שימי תבורי, ש"הבטחנו שאם זה יגמר, נגמור את זה יפה". בן אל בתגובה, פרסם סטורי עם מילות השיר "גולדיגר" (כינוי לרודפת בצע, בתרגום חופשי) של מורו ורבו, קניה ווסט. מי צודק? ימים יגידו.


   וואלה! סלבס מזמינה משטרה רק לגברים שלא מוכנים לשלם לה על השווארמה.

   קרב אינסטגרם של בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום מסך , אינסטגרם)
   הסטורי שפרסמה אורטל עמר (אינסטגרם)
   קרב אינסטגרם של בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום מסך , אינסטגרם)
   התגובה של בן אל תבורי (אינסטגרם)
   בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום מסך , אינסטגרם)
   כשעוד היו מאוהבים. עמר ותבורי ג'וניור (אינסטגרם)
   בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום מסך , אינסטגרם)
   בתקופה היפה. אורטל ובן אל (אינסטגרם)
   אורטל עמר, בן אל תבורי (צילום מסך , אינסטרם)
   כך הם נראו בחדר הלידה (אינסטגרם)
   בן אל תבורי (מערכת וואלה! NEWS , משה נחומוביץ')
   כך הם נראו בזמן ההריון. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: משה נחומוביץ')