בן אל תבורי נגד אורטל עמר: הקרב על הבית והתינוק

מצד אחד: בן אל תבורי טוען שאורטל עמר החליפה את המנעולים בביתם. מצד שני: היא טוענת שהוא רוצה לזרוק אותה ואת התינוק מהבית מבלי שמצאה חלופה. היום, הכל הגיע לשיא כאשר תבורי הזמין משטרה לביתה. למי אתם מאמינים? וואלה! סלבס קרב גרסאות

18/02/2019
חגיגת הברית של בנם של בן אל תבורי ואורטל עמר (אינסטגרם) (צילום מסך)

רק לפני מספר שבועות וואלה! סלבס סיפרה לכם שאחרי הפרידה המתוקשרת שלהם בערב הסילבטר 2019, בן אל תבורי החליט לעזוב את הדירה במגדל היוקרה ולהשאיר שם את אהובתו לשעבר, אורטל עמר, ביחד עם תינוקם שרק נולד - תו פרינס תבורי. לאחר מכן הגיע הסרטון מהבית החדש וסרטון נוסף מבילוי במועדון לילה בניו יורק, עם בחורה שהיא לא עמר.

רכלו על הסכסוך של בן אל ואורטל באינסטגרם

בימים טובים יותר. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: ניר פקין)(צילום: ניר פקין)

כעת, מקורבים לבני הזוג מספרים כי הריב בין השניים עולה מדרגה, לאחר שבן אל ביקש מעמר לעזוב את הדירה המשותפת, כיוון שהוא לא מוכן לממן יותר את שכר הדירה. "הוא הציב לה אולטימטום ודרש ממנה לעזוב את הדירה", מספרים מקורבים לוואלה! סלבס, "זאת למרות שהיא עדיין בחופשת לידה, עם תינוק בן כמה שבועות". על פי המקורבים, העובדה שעמר לא מצאה עדיין דירה חלופית, לא ממש עניינה את הזמר המפורסם שהחליט להאריך לה את האולטימטום בשבוע - אבל בימים אלה דורש ממנה לצאת מהדירה.

הבטיחו זה לזו... בן אל (אינסטגרם)(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
שאם זה יגמר, יגמרו את זה יפה? אורטל (צילום: ניר פקין)(צילום: ניר פקין)

אם חשבתם שלקרב הגרסאות יש רק צד אחד, אז חכו שתשמעו את הצד השני, כי מקורבים לתבורי מספרים שעמר היא זו שהחליפה את המנעולים בדירה שבה היא חיה ולא מאפשרת לבן אל להיכנס אליה. "היא לא מעוניינת לצאת מהדירה למרות שהוא משלם עליה", מספר מקורב שמעורה בפרטים לוואלה! סלבס, "יש הסכם ממון מסודר שקובע בדיוק כמה היא אמורה לקבל במידה והם נפרדים ובן אל מוכן לעמוד בהסכם רק שאורטל מסרבת".

היום (ב') הוזמנה משטרה לדירה התל אביבית שבה מתגוררים השניים, זאת לאחר שבן אל הגיע לדירה וביקש ממנה לפתוח את הדלת. לאחר שעמר סירבה - הזמין בן אל פורץ, ואף קרא למשטרה למקום על מנת לאפשר לו להיכנס לבית. לטענת הצד של תבורי, הוא רק רצה להיכנס לבית על מנת לקחת כמה מחפציו שהותיר מאחור, כשהיא זו שמונעת ממנו להמשיך בחייו ולתפקד כאביו של הבייבי תו פרינס. בסופו של דבר, תבורי אכן נכנס לבית, על מנת לאסוף את דבריו.

הכל, גובה בפרסומים באינסטגרם של השניים, כשעמר מצטטת משירו של אביו המנוכר של בן אל, שימי תבורי, ש"הבטחנו שאם זה יגמר, נגמור את זה יפה". בן אל בתגובה, פרסם סטורי עם מילות השיר "גולדיגר" (כינוי לרודפת בצע, בתרגום חופשי) של מורו ורבו, קניה ווסט. מי צודק? ימים יגידו.


וואלה! סלבס מזמינה משטרה רק לגברים שלא מוכנים לשלם לה על השווארמה.

עוד באותו נושא

אורטל עמר מגיבה לראשונה על בן אל

לכתבה המלאה
הסטורי שפרסמה אורטל עמר (אינסטגרם)(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
התגובה של בן אל תבורי (אינסטגרם)(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
כשעוד היו מאוהבים. עמר ותבורי ג'וניור (אינסטגרם)(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
בתקופה היפה. אורטל ובן אל (אינסטגרם)(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
אורטל עמר, בן אל תבורי. אינסטרם, צילום מסך
כך הם נראו בחדר הלידה (אינסטגרם)(צילום: צילום מסך, אינסטרם)
כך הם נראו בזמן ההריון. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: משה נחומוביץ')(צילום: מערכת וואלה! NEWS, משה נחומוביץ')

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully