פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אופירה אסייג בדייט צהריים עם גבר מסתורי

   האישה הכי חזקה על המסך שלכם לקחה פסק זמן מעיסוקי היום והגיעה למרכז השכונתי לארוחת צהריים עם גבר מסתורי - לא לפני שאופירה אסייג פגשה במקום את עופר עיני. אז עם מי היא מלרלרת? וואלה! סלבס מנשנשת

   אופירה אסייג (ניר פקין)
   היוש. אופירה אסייג ועופר עיני

   כשוואלה! סלבס תהיה גדולה היא כבר יודעת מה היא רוצה להיות - אופירה אסייג, אין על כך בכלל עוררין. בכל זאת, מדובר באחת הנשים החזקות בתעשייה, אם לא ה... זו הסיבה שכשהיא מקבלת מידע על מקום המצאה של הגברת עם הפה הגדול, היא מתייצבת עם מצלמה מבלי לחשוב בכלל. והנה לפניכם התוצאה כשהגברת הראשונה של עולם הרכילות פוגשת את הגברת הראשונה של הטלוויזיה.

   אופירה אסייג (ניר פקין)
   מה על הפרק?

   בשבוע שעבר, החליטה אסייג לקחת לעצמה פסק זמן מלוח הזמנים המטורף שלה, כך שאת הבוקר שלה היא התחילה אצל מעצב השיער הצמוד והחבר הטוב, מיקי בוגנים, ומיד לאחר מכן המשיכה למרכז המסחרי שבאזור מגוריה - שם פגשה (במקרה, או שלא) את עופר עיני, שתפס אותה לשיחת חולין קצרצרה ושחרר אותה לדרכה, רק בשביל שזו תשב כמה שולחנות ליד ותשתה להנאתה שייק פירות.

   אופירה אסייג (ניר פקין)
   תהיה בקשר נשמה

   הצלם העקשן החליט להמשיך לעקוב אחר הנמסיס של מירי רגב, כך שלאחר מספר דקות הגיע גברבר מסוקס ומסתורי והתיישב איתה בשולחן. לאחר בירור קצר, וואלה! סלבס גילתה כי אותו אלמוני הוא הבעלים של בית הקפה שמכיר את אסייג שפוקדת את המקום לא מעט פעמים.

   וואלה! סלבס ישבה לשיחה עם בחור אלמוני, היא ביקשה ממנו שיזמין אותה לאייס קפה ועוגת גבינה.

   אופירה אסייג (ניר פקין)
   מירי, שומעת?
   אופירה אסייג (ניר פקין)
   מתי עושות קפה?
   אופירה אסייג (ניר פקין)
   למה אתה מסתיר את הפנים?
   אופירה אסייג (ניר פקין)
   הארוחה על חשבון הבית. אופירה אסייג