פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... עדן פינס ועמרי בן נתן מדברים על חתונה?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדן פינס לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... עדן פינס ועמרי בן נתן מדברים על חתונה?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   עדן פינס, עמרי בן נתן (יח"צ , אור גפן)
   השמועה אומרת ש... עדן ועמרי (צילום: אור גפן)

   אולי זו רק וואלה! סלבס או שזו העובדה שלאחרונה היו יותר מדי חתונות והצעות נישואים בביצה, כך או כך - לאוזניה של מלכת הרכילות הגיעה שמועה כי האישה והתלתלים, עדן פינס, ובן הזוג שלה עמרי בן נתן מדברים לאחרונה על חתונה. או במילים אחרות: עדן מחכה שעמרי יכרע ברך וישלוף טבעת, אז היא יצאה לברר עם האיט גירל עד כמה נכונה השמועה.

   וואלה! סלבס מחכה שמישהו יכרע ברך ויציע לה שווארמה בלאפה.

   עמרי בן נתן, עדן פינס (יח"צ , איציק בירן)
   השמועה נכונה? (צילום: איציק בירן)
   עדן פינס, עמרי בן נתן (יח"צ , אור גפן)
   לחכות להזמנה? (צילום: אור גפן)
   עמרי בן נתן, עדן פינס (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   חמודים (צילום: שלומי צ'יקונה)