פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גנץ, שומע? מיקי חיימוביץ' מסתבכת עם המשטרה

   אחרי ששמה של מיקי חיימוביץ' עלה לכותרות בתור מי שאולי תצטרף למפלגתו החדשה של הרמטכ"ל לשעבר, מגישת הטלוויזיה מסתבכת עם המשטרה במרכז תל אביב ואף מקבלת אזהרה - בזמן שצלם הפפראצי מתעד. וואלה! סלבס עצור בטרם תעבור

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   את מזהה אותי? מיקי חיימוביץ'

   לידיעת ראש הממשלה הבא (?), בני גנץ, אם אתה עדיין מתלבט בשאלה האם לצרף את הגברת מיקי חיימוביץ' למפלגה החדשה שלך ולהעניק לה את המקום החמישי ברשימה, אולי כדאי שתתן הצצה בתמונות הבאות - ורק אז תחליט אם היא באמת ראויה לייצג אותך ואת עם ישראל בכנסת הבאה.

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   אז אולי תוותרי לי?

   בשבוע שעבר, אחרי שכבר דווח כי מגישת הטלוויזיה הלוחמנית נפגשה עם הרמטכ"ל לשעבר במטרה להיכנס לעולם הפוליטיקה, נסעה חיימוביץ' ברחוב דיזינגוף בתל אביב על האופנוע שלה. הכל היה טוב ויפה עד שבשלב מסויים - מיקי רצתה, ככל הנראה, לעקוף את התנועה אז היא פשוט עקפה את אחד הרכבים בקו הפרדה רציף, שזה כאמור, עבירה על החוק.

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   טוב, לא צריך

   למזלה הרע של המגישה, מיד בתום העקיפה - חיכתה לה ניידת משטרה שביקשה ממנה לעצור ולרדת מהאופנוע. ההסברים של חיימוביץ' פלוס העובדה שצלם פפראצי מתעד את הכל לא ממש הרשימו את השוטרת הקשוחה, שהחליטה להעניק לפוליטיקאית לעתיד, אם תחליט כך, אזהרה בנושא. עד לפעם הבאה, כמובן. מעניין אם גם האדם הפשוט היה מקבל אזהרה או שמא היה נקנס?


   וואלה! סלבס תראה לי מי חברי הכנסת שלך ואראה לך מי התושבים שלך.

   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   אפשר להזדרז?
   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   זה יקר!
   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   מקווה שגנץ לא יראה את זה
   מיקי חיימוביץ' (ניר פקין)
   ביוש. מיקי חיימוביץ'