צילום: ניר פקין
21/01/2019

גנץ, שומע? מיקי חיימוביץ' מסתבכת עם המשטרה

אחרי ששמה של מיקי חיימוביץ' עלה לכותרות בתור מי שאולי תצטרף למפלגתו החדשה של הרמטכ"ל לשעבר, מגישת הטלוויזיה מסתבכת עם המשטרה במרכז תל אביב ואף מקבלת אזהרה - בזמן שצלם הפפראצי מתעד. וואלה! סלבס עצור בטרם תעבור

את מזהה אותי? מיקי חיימוביץ'(צילום: ניר פקין)

לידיעת ראש הממשלה הבא (?), בני גנץ, אם אתה עדיין מתלבט בשאלה האם לצרף את הגברת מיקי חיימוביץ' למפלגה החדשה שלך ולהעניק לה את המקום החמישי ברשימה, אולי כדאי שתתן הצצה בתמונות הבאות - ורק אז תחליט אם היא באמת ראויה לייצג אותך ואת עם ישראל בכנסת הבאה.

טוב לדעת (מקודם)

הטכנלוגיה בנעליים שתציל אתכם מכאבי הגב והברכיים

בשיתוף אפוסתרפיה
אז אולי תוותרי לי?(צילום: ניר פקין)

בשבוע שעבר, אחרי שכבר דווח כי מגישת הטלוויזיה הלוחמנית נפגשה עם הרמטכ"ל לשעבר במטרה להיכנס לעולם הפוליטיקה, נסעה חיימוביץ' ברחוב דיזינגוף בתל אביב על האופנוע שלה. הכל היה טוב ויפה עד שבשלב מסויים - מיקי רצתה, ככל הנראה, לעקוף את התנועה אז היא פשוט עקפה את אחד הרכבים בקו הפרדה רציף, שזה כאמור, עבירה על החוק.

טוב, לא צריך(צילום: ניר פקין)

למזלה הרע של המגישה, מיד בתום העקיפה - חיכתה לה ניידת משטרה שביקשה ממנה לעצור ולרדת מהאופנוע. ההסברים של חיימוביץ' פלוס העובדה שצלם פפראצי מתעד את הכל לא ממש הרשימו את השוטרת הקשוחה, שהחליטה להעניק לפוליטיקאית לעתיד, אם תחליט כך, אזהרה בנושא. עד לפעם הבאה, כמובן. מעניין אם גם האדם הפשוט היה מקבל אזהרה או שמא היה נקנס?


וואלה! סלבס תראה לי מי חברי הכנסת שלך ואראה לך מי התושבים שלך.

אפשר להזדרז?(צילום: ניר פקין)
זה יקר!(צילום: ניר פקין)
מקווה שגנץ לא יראה את זה(צילום: ניר פקין)
ביוש. מיקי חיימוביץ'(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully