פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ריהאנה לוקחת את אבא שלה לבית המשפט: "גנב את המותג שלי!"

   מתברר שלא הכל נשאר במשפחה של הבאד גירל של עולם המוזיקה: כשנתיים אחרי שהשלימה עם אבא שלה, ריהאנה תובעת אותו בגלל שטען שהוא זה שמנהל אותה והפך את שמה לשם המותג העסקי שלו. מה שאומר שבקרוב תראו את השניים בבית המשפט. וואלה! סלבס אובג'קשן

   ריהאנה (GettyImages)
   משפטית. ריהאנה

   יש כאלה שפשוט לא יודעים לכבס את הכביסה המלוכלכת בבית. תראו את ריהאנה, שלמרות שהיא משתדלת להיות אדם פרטי שלא מדבר הרבה על חייו האישיים, אין לה בעיה להרעיד את האי ברבדוס שבו נולדה - הכל כדי לצאת למלחמה (מתוקשרת, יש לציין) עם אביה, רונלד פנטי, שבמהלכה גם החליטה לתבוע אותה ולקחת אותו לבית המשפט, רק כדי שיפסיק להשתמש בעובדה שהוא אבאל'ה שלה כדי לקדם את עסקיו.

   על פי הדיווחים מסביב לעולם, רי-רי, ילדה רעה בת 30, החליטה לתבוע את האבא על כך שניסה לגרוף רווחים מכך שהוא, ובכן, אבא שלה. הגיוני? פחות, לפחות אם את אחת מכוכבות המוזיקה הגדולות בעולם ואבא שלך מספר שהוא זה שסגר לך הופעות בכל רחבי יבשת אמריקה בשווי 15 מיליון דולר, למרות שמדובר בשקר מוחלט.


   רכלו על ריהאנה ואבא שלה באינסטגרם

   רק נראה נוצץ 1/9/18 (צילום מסך , אינסטגרם)
   אבא אל תטיף? ריהאנה עם אביה (אינסטגרם)
   ריהאנה (צילום מסך , אינסטגרם)
   לא, אבא אל תחטוף את המותג שלי! רירי וההורים (אינסטגרם)

   על פי מסמכי תביעה, האבא התחזה לסוכן שלה - כלומר טען שחברת הבידור שהקים עם שותף שממש לא נראה כמו הבת שלו, מנהלת את הכוכבת - ואומר שהוא חלק מהמותג "פנטי", זה שדרכו רי-רי עצמו מוכרת את מוצרי הקוסמטיקה האישיים שלה. מיותר לציין שמדובר בשקר, כך שכעת היא תובעת פיצויים ממי שעזר להביא אותה לאוויר העולם בגין פגיעה בשמה ואף דורשת צו מניעה נגד פעילות הביזנס שלו.

   עם זאת, ילידת ברבדוס ואביה לא מסוכסכים, כך שאפילו נפגשו בחודש נובמבר האחרון באופן מתועד בהחלט, במסיבת יום ההולדת של סבא פנטי. היא צולמה איתו לתמונת סלפי גם בסוף הקיץ האחרון כשהתאחד עם אמה (וגרושתו ב-15 השנים האחרונות) לטובת כמה צילומי סלפי עם הבת המפורסמת. אם תהיתם, לפני שנתיים, ריהאנה ורונלד השלימו אחרי סכסוך ארוך שהתחיל בגלל שהיה אלכוהוליסט והביך אותה במהלך סיבוב ההופעות שערכה ב-2014. נו, צרות משפחתיות שכאלה.


   וואלה! סלבס לא מדברת עם סבתא שלה מאז שגנבה לה את החבר בשנת 2017.

   ריהאנה (splash)
   לא מרוצה מהקשר עם אבאל'ה. רי-רי (Splashnews)
   ריהאנה נועלת סניקרס בצבע ורוד (אתר רשמי , אינסטגרם)
   משתמשים בשמה? זה היה השם שלו קודם (Splashnews)
   ריהאנה (splash)
   לא חוזרת לסיבוב הופעות, בינתיים (Splashnews)
   ריהאנה (ספלאש)
   -פחות מבודרת מהחברה של אביה (Splashnews)
   ריהאנה לובשת לנז'רי עם ג'ינס (ספלאש)
   טוב, היא תמיד הייתה ילדה רעה. ריהאנה (Splashnews)