פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... דין מירושניקוב קופץ ממיטה למיטה?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו דין מירושניקוב לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... דין מירושניקוב קופץ ממיטה למיטה?
   אבי כהן

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   דין מירושניקוב (אלירן אביטל)
   רווק הולל? דין (צילום: אלירן אביטל)

   לא ברור אם מדובר בפנטזיה של וואלה! סלבס או במציאות שכואבת לה אפילו יותר, כך או כך - הגברת הראשונה של עולם הרכילות שמעה כי הגברבר ההורס, דין מירושניקוב, הוא שובב לא קטן, כזה שקופץ ממיטה למיטה ושובר לא מעט לבבות של נשים ברחבי תל אביב. אז האם השמועה נכונה או שמדובר בשמועה זדונית?

   דין מירושניקוב (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   שובר לבבות. דין (צילום: אור גפן)
   דין מירושניקוב (יח"צ , אור גפן)
   חתיך הורס (צילום: אור גפן)