דנה אינטרנשיונל עושה כבוד לאיש שניצח איתה באירווזיון

ביום שישי האחרון הגיעה הדיווה הבינלאומית לחגוג 60 שנות קיום למי שכתב לה את הלהיט שבזכותו היא ניצחה באירוויזיון, אבל היא לא הייתה לבד כי באולם נכחו מטב האמנים של ישראל. וואלה! סלבס חוגגת

צילום: איציק בירן
06/01/2019
מרימים ליואב. שירי ודביר(צילום: איציק בירן)

בזמן שכולם מתכוננים לאירוויזיון שיתקיים במאי הקרוב בישראל, נראה שאין מישהו שיכול לזכור את ההיסטוריה שנעשתה לפני 21 שנים כשעל בימת תחרות השירה הגדולה בעולם עלתה טרנסג'נדרית אנונימית מישראל בשם דנה אינטרנשיונל ושרה את השיר "דיווה" - שהביא לישראל את הניצחון בתחרות הנוצצת וגרם לאלפי אנשים לצאת לחגוג ברחובות. אז מה הפלא שהדיווה הגדולה הגיעה ביום שישי האחרון לחגוג למי שכתב לה את השיר המושלם שהביא לה את הניצחון? וברור שהיא לא הייתה שם לבד.

חברים ותיקים. יואב ורבקה(צילום: איציק בירן)

ביום שישי האחרון חגג היוצר יואב גינאי 60 שנות קיום שמתוכן 35 שנים של יצירה שאין בישראל מישהו שלא מכיר. אז נכון שבדרך כלל היוצרים נמצאים מאחורי הקלעים ולא כולם מכירים אותם אבל נראה שגינאי הפך לאישיות מוכרת כמעט בכל בית ובטח בקרב אמני ישראל, כך שלערב מחווה (שכל ההכנסות ממנו נתרמו לעמותת MAKE A WISH) שנערך לכבודו בצוותא הגיעו לא מעט מפורסמים שכולכם מכירים.

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: הסוד לשיפור כעת במבצע

מוגש מטעם "גברא"
מעלים זיכרונות. צדי וגילה(צילום: איציק בירן)

אל האולם בתל אביב הגיעו בזה אחר זו שירי מימון שפטפטה עם גילה אלמגור שמצידה עמדה והצטלמה עם סנדרה שדה וירדנה ארזי שנתנה בראש על הבמה עם האינטרנשיונל. אבל לא רק, כי גם הזמר אדם, שרק לאחרונה התאושש וחזר להופיע, עלה על הבמה. כמוהו עשו גם גילה אלמגור, רבקה מיכאלי ואוהד חיטמן.

מצדיעה. יואב וגל(צילום: איציק בירן)

אורחים נוספים שבאו לתת כבוד היו: גל אוחובסקי, יזהר כהן שלרלר עם אלי לוזון שדפק פוזות למצלמה עם זהבה בן בזמן שבצד השני צדי צרפתי ודביר בנדק עשו מינלגלינג, ממש כמו מוטי רייף שהתחבק ארוכות עם אילנית אבל לא זנח את הבוס שלו - ראש העיר רון חולדאי שהגיע לעשות כבוד ליוצר הגדול.

וואלה! סלבס שנים מחכה שיעשו לה ערב מחווה על כל ההופעות שלה בפוסיקט.

נשות התיאטרון. גילה וסנדרה(צילום: איציק בירן)
באו לעשות כבוד. אלי וזהבה(צילום: איציק בירן)
אייקונים. אילנית ויזהר(צילום: איציק בירן)
סמלי סקס. אדם ומוטי(צילום: איציק בירן)
עושים שמח. אוהד, גילה ויואב(צילום: איציק בירן)
גם ראש העיר פה. רון ויואב(צילום: איציק בירן)
כוכבות. גילה וירדנה(צילום: איציק בירן)
דנה אינטרנשיונל, יואב גינאי. איציק בירן,
אם כל הדיוות. דנה ויואב(צילום: איציק בירן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully