השמועה אומרת ש... דנה זרמון לא הוזמנה לחתונה של אדל בספלוב?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו דנה פרידר לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

קים וייס
06/01/2019
מערכת וואלה

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

עוד בוואלה!

תחרות המסעדות הגדולה של ישראל יוצאת לדרך, וגם אתם יכולים לזכות!

בשיתוף ZAP REST
השמועה אומרת ש... אגם(צילום: אביב חופי, רפי דלויה)

רגע אחרי החתונה של אדל בספלוב, וואלה! סלבס שמה לב בחסרונה של אורחת שהייתה מאוד מקורבת לכלה, אז היא יצאה לבדוק עם דנה זרמון האם נכונה השמועה שהיא בכלל לא קיבלה הזמנה לחתונה? ואם השמועה אכן נכונה, אז מדוע ולמה החליטה כלת השמחה לא להזמין אותה לאירוע החשוב בחייה? כל התשובות בווידאו.

וואלה! סלבס לא הזמינה את אמא שלה לחתונה כי החתן הוא בעצם הגרוש שלה.

דנה זרמון +אדל בספלוב. שאולי לנדנר, מערכת וואלה!
לא הוזמנה. דנה ואדל(צילום: מערכת וואלה!, שאולי לנדנר)
לא הזמינה. אדל(צילום: ראובן שניידר)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully