פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... דנה זרמון לא הוזמנה לחתונה של אדל בספלוב?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו דנה פרידר לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... דנה זרמון לא הוזמנה לחתונה של אדל בספלוב?
   מערכת וואלה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   דנה זרמון (יח"צ , אביב חופי, רפי דלויה)
   השמועה אומרת ש... אגם (צילום: רפי דלויה)

   רגע אחרי החתונה של אדל בספלוב, וואלה! סלבס שמה לב בחסרונה של אורחת שהייתה מאוד מקורבת לכלה, אז היא יצאה לבדוק עם דנה זרמון האם נכונה השמועה שהיא בכלל לא קיבלה הזמנה לחתונה? ואם השמועה אכן נכונה, אז מדוע ולמה החליטה כלת השמחה לא להזמין אותה לאירוע החשוב בחייה? כל התשובות בווידאו.

   וואלה! סלבס לא הזמינה את אמא שלה לחתונה כי החתן הוא בעצם הגרוש שלה.

   דנה זרמון +אדל בספלוב (מערכת וואלה! NEWS , שאולי לנדנר)
   לא הוזמנה. דנה ואדל (צילום: שאולי לנדנר)
   אדל בספלוב (ראובן שניידר)
   לא הזמינה. אדל (צילום: שוקה כהן)