פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המפורסמים צורכים תרבות ותורמים

   עידן רייכל, מרינה קבישר ויעל נזרי היו בין המפורסמים שהגיעו ביום חמישי האחרון לתערוכת צילומים שחלק מההכנסות שלה נתרמו לקרן לחקר הסרטן. וואלה! סלבס פילנטרופית

   גיא גיאור, לירן כוהנר (ניר פקין)
   באו לצורך תרבות. גיא ולירן

   מפורסמי ישראל ידועים ברוחב הלב שלהם, בעיקר בכל הקשור לעזרה לזולת, ככה תוכלו למצוא לא מעט מפורסמים מסתובבים בבתי חולים ומשמחים ילדים או מופיעים בפני אנשים בעלי מוגבלויות ולפעמים - הם אפילו פותחים את הכיס ותורמים מכספם האישי. הנה, תראו זה מה שקרה בסוף השבוע האחרון.

   עידן רייכל (ניר פקין)
   תרמת? עידן

   ביום חמישי האחרון השיקה האמנית ורד רוזן את תערוכת הצילומים החדשה שלה, כך שאל "האנגר 24" בנמל תל אביב הגיעו מפורסמים רבים על מנת להתרשם מהיצירות ולבדוק אופציה לרכוש את היצירות בידיעה שחלק מההכנסות ילכו כתרומה לקרן לחקר הסרטן ICRF בראשותו של תמיר גילת. אז מי הגיע? היו שם עידן רייכל שפגש במקום את לירן כוהנר וגיא גיאור. אבל לא רק, כי גם גיא פינס ומרינה קבישר הגיעו להתרשם מהיצירות ממש כמו דין שטרן ורני והילה רהב.

   ורד רוזן, טדי שגיא (ניר פקין)
   הנדבן הידוע. ורד, טדי ויעל

   אז מי בכל זאת קנה יצירה או שתיים? המיליארדר טדי שגיא, שאמנם לא יכול היה להגיע בערב הפתיחה אבל שלח את אשתו, מלכת היופי במיל' יעל נזרי, לייצג את המשפחה. אל דאגה, למחרת - הוא כבר התייצב במקום ורכש שתי יצירות של הגברת רוזן.

   וואלה! סלבס רוצה שטדי שגיא יתרום לה את המאפרה שיש לו בבית. זה מספיק לה.

   ורד רוזן, מרינה קבישר (ניר פקין)
   מרימות ותורמות. ורד, מרינה ויעל
   גיא פינס (ניר פקין)
   איך היצירות? גיא
   דין שטרן (ניר פקין)
   איפה האישה? דין
   רני והילה רהב (ניר פקין)
   חובבי אמנות. הילה ורני
   שרון דוראני (ניר פקין)
   מנומרת. שרון