פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... טום אביב ילד רע במיטה?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו טום אביב, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... טום אביב ילד רע במיטה?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   טום אביב (יח"צ , אור גפן)
   השמועה אומרת ש... טום (צילום: אור גפן)

   השמועה הפעם גורמת לוואלה! סלבס לצמרמורות בכל הגוף כי מדובר באחד הגברים היותר סקסיים שהיא פגשה בתעשייה המקומית ועוד אחד שיודע לבשל ואם להאמין לשמועה - אז גם יודע את העבודה בחדר המיטות. כן, השמועה הפעם היא על שף טום אביב ועל העובדה כי הוא ילד רע במיטה. אז מה אתם אומרים, השמועה נכונה?

   גם וואלה! סלבס ילדה רעה במיטה במיוחד שמצליפים בה עם לאפה שווארמה.

   טום אביב (ניר פקין)
   ילד רע? (צילום: ניר פקין)
   טום אביב (יח"צ , אביב חופי)
   גם במטבח אתה ילד רע?
   טום אביב (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   ילדים רעים מקבלים עונש! (צילום: שלומי צ'יקונה)