פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... משה פרץ רוצה עוד ילדים?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו משה פרץ, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... משה פרץ רוצה עוד ילדים?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   משה פרץ (ניר פקין)
   מה השמועה אומרת? משה (צילום: ניר פקין)

   במסגרת השמועות הרבות שהגיעו לאוזניה של וואלה! סלבס, הפעם הגיעה שמועה משמחת במיוחד, כי נראה שהזמיר המסלסל, משה פרץ, לא ממש מסתפק בארבעה ילדים וגלידריה ורוצה לעבוד על בייבי חדש ביחד עם אשתו, ירדן גוזלן. אז מה אתם אומרים, בקרוב משה יהיה אבא לחמישה?

   משה פרץ (ניר פקין)
   עובדים על עוד ילד? משה וירדן
   משה פרץ (ניר פקין)
   אבא'לה
   משה פרץ (ניר פקין , ניר פקין, שוקה כהן)
   הורים לתפארת. משה וירדן