פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... ישראל אוגלבו הוא רווק הולל מאז הפרידה

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדי הימלבלוי, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... ישראל אוגלבו הוא רווק הולל מאז הפרידה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   ישראל אוגלבו (אביב חופי)
   מה השמועה? ישראל (צילום: אביב חופי)

   הפעם, מדובר בשמועה שאמוד סקרנה את וואלה! סלבס באופן אישי, כי לא בכל יום היא שומעת שאחד הגברים הכי לוהטים בתעשייה הפך לשובב לא קטן - אז האם נכונה השמועה שזוכה "האח הגדול", ישראל אוגלבו, הוא רווק הולל שמתחיל עם לא מעט נשים בתל אביב?

   וואלה! סלבס מחכה לישראל בסמטה חשוכה. ברור שבעירום.

   ישראל אוגלבו (רפי דלויה)
   יש אמת בדברים? (צילום: רפי דלויה)
   מגי טביבי, ישראל אוגלבו (רפי דלויה)
   מה מגי אומרת? (צילום: רפי דלויה)
   ישראל אוגלבו (שוקה כהן)
   וומנייזר? (צילום: שוקה כהן)