פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ינאי פרישר והחבר נפרדו

   למעלה מחצי שנה לאחר שהחלו את הזוגיות, ינאי פרישר גוטמן והחבר, רון בן שחר, חווים משבר בזוגיות ובימים אלו מנסים לגשר על הפערים. אז מה יהיה בסוף? וואלה! סלבס מבולבלת

   ינאי פרישר גוטמן (ניר פקין)
   כבר לא. ינאי ורון (צילום: ניר פקין)

   הודעה משמחמת לגברברי ישראל (טוב נו, לחלקם): כפי שזה נראה, בימים אלו מצטרפים לשוק פנויים פנויות של הקהילה הגאה שני גברים שווים במיוחד. בכל זאת, לא בכל יום ינאי פרישר נפרד מהחבר ההורס, רון בן שחר. אז אם אתם רווקים שמחפשים אהבה - חפשו באפליקציה הקרובה לביתכם.

   ינאי פרישר גוטמן (צילום מסך)
   רווק לוהט. ינאי

   מקורבים לשניים סיפר היום לוואלה! סלבס כי בתקופה האחרונה היחסים בין השניים עלו על שרטון וכפי שזה נראה - הם כבר לא יחזרו לישון כפיות. אממה, נראה שהדבר לא סופי כי ממש היום (א') אמורים השניים להיפגש לשיחת "יחסינו לאן", כך שיכול להיות שכבר מחר תראו פפראצי משותף של השניים.

   רון בן שחר (צילום מסך)
   עוד רווק לשוק. רון

   "הם אוהבים אחד את השני", סיפר מקורב, "אבל יש שם קצת בעיות אז הם לקחו הפסקה קצרה בשבוע שעבר והיום הם אמורים להיפגש ולדבר על הכל בתקווה שזה יפתר". או שלא. כזכור, לפני שישה חודשים, לאחר שלא מעט אנשים ניסו לשמור על הזוגיות בשקט - וואלה! סלבס דיווחה לכם כי פרישר נמצא בזוגיות עם האדריכל בן שחר, כך שרק מספר שבועות לאחר מכן, השניים החליטו לצאת מהארון בתמונת אינסטגרם משותפת.

   וואלה! סלבס עושה הפסקות רק בסרטים, וזה גם רק בגלל שיש בופה חינם.

   קולקציית קפסולה של ינאי פרישר גוטמן עבור גולף אנד קו (יח"צ , אורי אקרמן)
   ישן באלכסון. (צילום: אורי אקרמן)
   ינאי פרישר (רפי דלויה)
   פנוי להצעות (צילום: רפי דלויה