פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... גיא גיאור התבאס שלא נולד לו בן זכר?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו לירן כוהנר, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... גיא גיאור התבאס שלא נולד לו בן זכר?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   לירן כוהנר, גיא גיאור (יח"צ , אלירן אביטל)
   בן או בת? גיא ולירן (צילום: אלירן אביטל)

   במסגרת חרושת השמועות, שמעה וואלה! סלבס כי גיא גיאור לא ממש היה מרוצה מהעובדה שלו ולאשתו, לירן כוהנר, נולדה בת ולא בן זכר. למרבה הפלא, הדוגמנית ההורסת לא ממש הכחישה את השמועה אבל הגנה על בעלה בחירוף נפש. בכל זאת, מדובר במשפחה שלה.

   וואלה! סלבס מה שיוצא מרוצה. כן, גם במיטה.

   לירן כוהנר, גיא גיאור (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   מה שיוצא אני מרוצה
   לירן כוהנר, גיא גיאור (אביב חופי)
   אטיז א גירל! (צילום: אביב חופי)