פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רותם סלע ואסי עזר קיבלו הצעה להנחות את האירוויזיון

   רולטת השמות להנחיית המשדר הבינלאומי מסתובבת, וכעת הגיע תור הזוג הכי פוטוגני על המסך לקבל את ההצעה הנכספת - להנחות את אחד האירועים הכי גדולים בעולם. אז למה זה לא בטוח יקרה לרותם ואסי? וואלה! סלבס דוז פואה

   רותם סלע ואסי עזר קיבלו הצעה להנחות את האירוויזיון

   נכון, זה היה די מתבקש ושמם של רותם סלע ואסי עזר נזרק לחלל האוויר לא מעט פעמים בהקשר של משדר האירוויזון בישראל, כך שכולם דיברו על זה שהם ללא ספק האופציה הכי ראויה ונכונה לתפקיד. בכל זאת, הם אלו שהנחו את התכנית ששלחה את נטע ברזילי לליסבון, אך כעת זה רשמי - אסי ורותם קיבלו הצעה מכובדת מהפקת האירוע, להנחות את האירוויזיון שיערך באביב וגם הם הפכו לחלק מהמועמדים הרבים לתפקיד הנוצץ.


   בואו לרכל על ההצעה שהשניים קיבלו באינסטגרם

   אסי עזר, רותם סלע (יח"צ , אביב חופי)
   ינחו את האירוויזיון? רותם ואסי (צילום: אביב חופי)

   "זה דובר לא מעט אבל רק כעת הגיעה הצעה ממשית שהשניים ינחו את המשדר", סיפר גורם המעורב בפרטים, "זה עדיין לא בטוח ונכון לעכשיו יש עוד שמות באוויר אבל הם ללא ספק בין המועמדים המובילים".

   אז נכון, וואלה! סלבס לא רוצה לחרב את המסיבה, אך נראה שלמרות ההצעה המפתה, יש סיכוי שהשניים יסרבו לה. משיחה עם גורמים יודעי דבר, נמסר לגברת הראשונה של עולם הרכילות שהשניים לא ממש מתלהבים מההצעה מסיבות שונות ואישיות, אבל שום דבר לא סגור והכל יכול להשתנות.

   מ'כאן' נמסר בתגובה כי "מסתמן אירוויזיון עם 20 מנחים, לאור כמות האנשים שלכאורה קיבלו הצעה להנחות. טרם התקבלה החלטה על זהות המנחים ונעדכן בכל התקדמות בנושא".


   וואלה! סלבס רצתה להנחות את האירוויזיון אבל לא הסכימו לתת לה מלון הכל כלול.

   אסי עזר רותם סלע (יח"צ , איציק בירן , ג'ראר אלון)
   דוז פואה? (צילום: איציק בירן)
   רותם סלע, אסי עזר (ניר פקין)
   הבחירה הטבעית (צילום: ניר פקין)
   רותם סלע, אסי עזר (יח"צ , רפי דלויה)
   שילוב מנצח (צילום: רפי דלויה)
   רותם סלע אסי עזר (מערכת וואלה! NEWS , אמיר מאירי)
   פאוור קאפל (צילום: אמיר מאירי)