פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בן אפלק נפרד מנערת הפלייבוי

   חודשיים שלמים הספיקו לשחקן המפורסם להבין שהוא לא יכול להמשיך לצאת עם דוגמנית הפלייבוי, אז הוא החליט להיפרד ממנה ולהתמקד בשיקום שלו מאלכוהול. וואלה! סלבס דיטוקס

   בן אפלק (GettyImages , Jason Merritt)
   רווק לוהט. בן (צילום: גטי)

   יו הפנר מתהפך בקברו: אחרי שכל מדורי הרכילות מעבר לים כבר הכתירו אותם כזוג לכל דבר, אתמול (ג') הם נאלצו להכריז על הפרידה של בן אפלק ומי שהייתה בת הזוג שלו בחודשיים האחרונים, שפנפנת הפלייבוי, שונה סקסטון. כנראה שהגמילה האחרונה שעבר גרמה לו להסתכל על דברים באור שונה.

   בואו לרכל על הפרידה באינסטגרם של וואלה! סלבס

   שונה סקסטון (צילום מסך)
   ויתר על כל זה. שונה

   על פי מקורבים לשחקן המסוקס, שרק לפני מספר ימים תועד עם סקסטון בחופשה רומנטית, לאחר שיצא מגמילה הוא החליט שהוא רוצה להתמקד בשיקום הקריירה והמשפחה שלו וכמובן להתרכז בגמילה מאלכוהול. "לא הייתה פרידה כי הם לא באמת היו ביחד, הוא בסך הכל נהנה בחברתה", סיפר מקורב, "וכעת הוא מעדיף להתמקד בגמילה, במשפחה ובפרויקט הבא שלו".

   בן אפלק (ספלאש)
   מעדיף להתמקד בגמילה (צילום: ספלאש)

   כזכור, עד לפני כחודשיים, יצא אפלק עם לינדזי שוקוס, אלא שאז הוא נתפס על ידי הפפראצי כשהוא מבלה עם סקסטון - מה שהוביל לפרידה מבת הזוג בשנה האחרונה. לאחר הפרידה, החליטה גרושתו, ג'ניפר גארנר, להתערב בחייו והכניסה אותו למוסד לגמילה רק בשביל לבקש ממנו לחתום על הסכם גירושים מספר ימים לאחר שהשתחרר. בקיצור שיהיה בהצלחה.

   וואלה! סלבס נפרדה מהשפנפנה שלה כי היא אכלה לה את כל הגזר.

   בן אפלק, ג'ניפר גארנר (splash)
   בימים טובים יותר. בן וג'ניפר (צילום: ספלאש)
   שונה סקסטון (צילום מסך)
   חבל שנגמר. שונה