פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נראה אתכם מזהים את הכוכב המפורסם!

   הוא נחשב לאחד הקומיקאים הכי גדולים זאת למרות שלאחרונה שמו עלה לכותרות בנסיבות לא נעימות, זו אולי הסיבה שהוא ירד למחתרת ואף שינה את צורתו החיצונית כך שבקושי ניתן לזהותו. וואלה! סלבס מדור לזיהוי

   נאור ציון (ניר פקין)
   מי אני?

   לא פעם קורה שכוכב יורד למחתרת לתקופה של כתיבה, מחשבה, התכנסות עצמית ושלל דברים רוחניים שכל מיני אמנים אוהבים לעשות, אלא שאז הם חוזרים - ולציבור הרחב קצת קשה לזהותם. יש כאלו שמרזים מאוד, אחרים מעלים במשקל, יש את אלו שמשנים תסרוקת או סתם משפצים את הפנים בצורה מוגזמת. לשם כך לוואלה! סלבס יש מערכת מיוחדת לזיהוי מפורסמים שעלו מן האוב.

   נאור ציון (ניר פקין)
   למה המבט הקשוח?

   אז אם עדיין לא הצלחתם לזהות את הכוכב המפורסם, זה שנחשב לאחד האנשים היותר מצחיקים בתעשיית הבידור, הגברת הראשונה של עולם הרכילות כאן כדי לספר לכם שמדובר בלא אחר מאשר נאור ציון. אז נכון, אתם רגילים לראות אותו הרבה יותר שרירי וחטוב, אבל היי, מי לא מזהה את הזקן הצרפתי והחיוך הממזרי?

   נאור ציון (ניר פקין)
   הו, ככה עדיף. נאור ציון

   צלם הפפראצי של וואלה! סלבס תפס את הכוכב המפורסם יושב בבית קפה שכונתי ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב ונהנה מאספרסו, זאת, ככל הנראה, על מנת לקבל חיזוק לפני אימון כושר אליו המשיך הקומיקאי, אם שופטים על פי הלבוש שלו.

   וואלה! סלבס יושבת באופן קבוע בבית הקפה המדובר, רק שהיא מעדיפה קרואסון וניל ליד הקפה שלה.

   נאור ציון (ניר פקין)
   יאללה שלוק אחרון לפני תזוזה
   נאור ציון (ניר פקין)
   אני בדרך
   נאור ציון (ניר פקין)
   אם הולכים לא מסמסים
   נאור ציון (ניר פקין)
   מה יש לך בשקית?