פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אבק אושפיזין: את מי גל אמיתי רוצה לארח בסוכה שלה?

   לרגל חג הסוכות, וואלה! סלבס פנתה למפורסמים המקומיים ושאלה אותם את מי היו רוצים לארח בסוכה שלהם, התשובות - מפתיעות, מצחיקות וגם קצת מוזרות. וואלה! סלבס אושפיזין שמח

   אבק אושפיזין: את מי גל אמיתי רוצה לארח בסוכה שלה?

   חג הסוכות נקרא גם חג האושפיזין (כאילו, דא?!) או במילים אחרות: החג בו אנחנו לא יכולים להגיד לא להכנסת אורחים כך שכל מי שרוצה יכול לבוא ולהתנחל בסוכה שלכם. כן, גם כאלו שפחות בא לכם לראות את הפנים שלהם כמו הדודה מרחובות או השכנה שחופרת לכם בראש ואין לכם כוח לשמוע אותה. מה לעשות, אלו מנהגי החג אז תאלצו להתמודד.

   גל אמיתי (ניר פקין)
   את מי תארח בסוכה? גל (צילום: ניר פקין)

   לעומת האנשים הלא כל כך רצויים, כל אחד ואחת מכם מפנטז שלפתע תופיע בסוכה שלו דמות מהסרטים, כזו שהוא מפנטז לשבת איתה לשיחה של חמש דקות ולשמוע ממנה חוויות, בדיחות או סתם ללרלר על שטויות. אל דאגה, אתם לא לבד כי גם המפורסמים המקומיים מפנטזים לארח בסוכה הפרטית שלהם אנשים מפורסמים מהארץ או מהעולם, אז וואלה! סלבס פנתה אל אותם סלבס ושאלה אותם את מי הם היו רוצים לארח בסוכה האישית שלהם?

   משה קפטן (ראובן קסטרו)
   את המנהל האמנותי שלו. משה (צילום: ראובן קסטרו)

   את מי גל אמיתי היה רוצה לארח בסוכה הפרטית שלו? התשובה חד משמעית: המנהל האמנותי של הבימה, משה קפטן, ולמה? כי קפטן הוא בעצם הבוס של אמיתי, והשחקן המחונן היה רוצה לשבת איתו לשיחת "יחסינו לאן" ולהבין על אילו פרויקטים הם יעבדו בקרוב.

   וואלה! סלבס רוצה לארח בסוכה של את האקס שלה, רק בשביל לקחת לו את הארנק ולברוח לסיבוב קניות בכיכר המדינה.

   גל אמיתי (אביב חופי , רפי דלויה)
   רוצה לדבר עסקים (צילום: רפי דלויה)
   גל אמיתי (ראובן קסטרו)
   יש כבר תכניות לעתיד? (צילום: ראובן קסטרו)