פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מסע עולמי: לאן הסלבס טסים בחגים?

   ניו יורק, אוסטרליה ומיקונוס - הם רק חלק מהיעדים אותם יפקדו המפורסמים בתקופת החגים הבאה עליהם לטובה. אז מי טס לאן, ומי בכלל מעדיף להישאר בארץ? וואלה! סלבס מהדקת חגורות

   מסע עולמי: לאן הסלבס טסים בחגים?

   תקופת החגים היא ללא ספק התקופה הכי עמוסה עבור רותי מהדיוטי, עשרות אלפי נוסעים פוקדים את שדה התעופה ונוטשים את הארץ בהמוניהם לטובת יעדים אקזוטיים או סתם חופשת הכל כלול במדינה שכנה.

   אם גם אתם מתכננים להחתים את הפספורט שלכם, תעשו טובה לוואלה! סלבס וכשאתם מגיעים לנתב"ג - תסרקו טוב טוב את האזור כי יש סיכוי שתראו שם איזה סלב או שניים. כן, גם להם מגיע לפעמים לנפוש מעבר לים.

   מה דעתכם על החופשות של הסלבס? רכלו לנו בפייסבוק

   שיר אלמליח, גל אמיתי (אביב חופי , רפי דלויה)
   איפה תנפשו? שיר וגל (צילום: רפי דלויה)

   אז לאן המפורסמים שלכם טסים לבלות את תקופת החגים? שיר אלמליח תטוס לעבוד בניו יורק - שם היא בטח תפגוש את ברק שמיר שיטוס גם הוא לתפוח הגדול על מנת לחייך אל המצלמה ולהרוויח מזומנים ואם הוא יסתכל ממש טוב יש סיכוי שהוא יפגוש את דין מירושניקוב. לעומתם, אופירה אסייג מתכננת טיול לאוסטרליה והוואי בזמן שמגי טביבי תעשה גיחה למקום ממש קרוב - האי מיקונוס.

   ברק שמיר, אופירה אסייג (אביב חופי , רפי דלויה)
   נוסעים לאן שהוא? אופירה וברק (צילום: רפי דלויה)

   ומי ישאר בגבולות ישראל? מאיה ורטהיימר שבעקבות העובדה שבעלה מתמודד לראשות העיר - תאלץ להישאר בתל אביב ולעזור בקמפיין הבחירות, לפחות היא תוכל להתנחם בחברתו של טום באום שקיבל מטר של עבודות בארץ הקודש. לעומתם, דפנה לוסטיג אמנם לא תטוס אבל תנפוש בצפון הארץ במקום שנקרא כדיתה, שלדבריה מדובר במקום ללא חשמל ובעיקר בכזה שמביא את העצבים. בהצלחה לכל הנופשים.

   המקום היחיד שוואלה! סלבס נופשת בו הוא בית השימוש של התחנה המרכזית הישנה.

   מגי טביבי (אביב חופי , רפי דלויה)
   לוקחת את ישראל לחופש? מגי (צילום: אביב חופי)
   מאיה ורטהיימר (יח"צ , לנס הפקות)
   נשארת בארץ. מאיה (צילום: לנס הפקות)
   מייקל לואיס (יח"צ , לנס הפקות)
   טוס מפה. מייקל (צילום: לנס הפקות)