פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שי חי וכוכבי היחידה משפריצים

   כוכבי היחידה הדרימו אתמול (ב') עד לעוטף עזה על מנת לחזק ולשמח את תושבי האזור, ועל הדרך עברו קורס מזורז אצל כוחות כיבוי האש שלימדו אותם איך להשפריץ עם הצינור. וואלה! סלבס שואבת מים

   כוכבי היחידה 3 (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   באו לעשות שמח. כוכבי היחידה

   נראה שכוכבי תכנית הדוקו-ריאליטי, "היחידה", הפכו לשם דבר, אחרת איך תסבירו שאחרי שהופיעו בפני כוחות הביטחון ברחבי הארץ, אתמול (ב') הגיעו כוכבי התכנית ליישובי עוטף עזה וכל זאת על מנת לחזק ולשמח את תושבי האזור שעוברים תקופה לא קלה עם כל המצב הביטחוני באזור.

   רוצים לחזק את תושבי עוטף עזה? בואו לרכל בפייסבוק

   שי חי, טילטיל (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   שיגועים! שי חי וטילטיל

   אמש הגיעו שי חי, ירון ברלד, מושיק עפיה, טילטיל, צמד האולטראס - אלי פרץ ודן ברטוב, דורון מירן, סטלוס, משה דץ וחובי סטאר ליישובי עוטף עזה, שם עלו על מדים והרימו מיני מופע עבור תושבי האזור על מנת להשכיח מהם את הצרות שפוקדות אותן מדי יום בעקבות המתיחות באזור.

   שי חי, מושיק עפיה (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   לגלגל. שי ומושיק

   אך נראה שכוכבי העונה השלישית, שתעלה בקרוב ב-HOT לא רק שימחו את התושבים אלא גם למדו דבר או שניים מכוחות ההצלחה והביטחון שם. הנה לדוגמא, שי חי ומושיק עפיה למדו (פחות או יותר) איך משתמשים בזרנוק המים של מכבי האש וניסו להפעיל אותו בכוחות עצמם. הצליח להם? תלוי את מי שואלים.

   שי חי, מושיק עפיה (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   ולהשפריץ!

   הביקור של כוכבי התכנית, בהפקת ADD, הסתיים במופע מרגש מול מאות שוטרים במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש. לא לפני שכוכבי הריאליטי נלחמו במשימות צבאיות, עשו חזרות ובעיקר שיגעו את הסמל שלהם, מישל טרוני, במאי הלהקה משה קפטן ואת הרס"ר האגדי שלהם, אהוד בנאי.

   וואלה! סלבס סולקה מהצבא לאחר שהטרידה את החיילים במקלחות.

   כוכבי היחידה 3 (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   תדרוך קל
   ירון ברלד (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   בא להרים. ירון
   כוכבי היחידה 3 (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   תגידו היחידה!
   כוכבי היחידה 3 (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   מרימים