פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... מייקל לואיס רוצה להיות גואל רצון הבא?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו אלכסה דול, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... מייקל לואיס רוצה להיות גואל רצון הבא?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו בפייסבוק

   מייקל לואיס (רפי דלויה , אלירן אביטל)
   מחפש קשר רציני? מייקל (צילום: אלירן אביטל)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   מייקל לואיס (צילום מסך , אינסטגראם)
   רוצה להיות גואל רצון?

   הפעם, הוגנבה לאוזניה של וואלה! סלבס שמועה כי לדוגמן והקוביות, מייקל לואיס, נמאס מסטוצים וכעת הוא מתמקד במציאת קשר קשר רציני, כזה שאולי יוביל לחתונה. אז זהו, שללואיס הייתה תשובה די מפתיעה, "אני דווקא חושב שאני אעשה הפוך אני אעשה סטייל גואל רצון אלך אפתח איזה חמולה, למה לא? למה להיות כמו כולם?".
   וואלה! סלבס מקווה שכשמייקל יפתח את החמולה, היא תהיה הטלפון הראשון שלו.

   מייקל לואיס (ניר פקין)
   יש חמולה (צילום: ניר פקין)