16/08/2018

לירן כוהנר: "הייתי במערכות יחסים שלא הרגשתי טוב עם עצמי"

הקריירה המשגשגת מאז שזכתה בתחרות מלכות היופי, הזוגיות הפוטוגנית עם גיא גיאור, הטראומה שעברה בעקבות התאונה של שלומית מלכה וכמובן, הבייבי שבדרך - לירן כוהנר מדברת על הכל בריאיון אישי עם אדם סרור. וואלה! סלבס מבייצת

ראובן קסטרו

היא פרצה לחייכם בתחרות מלכות היופי, אבל בשונה ממלכות אחרות, נראה שלירן כוהנר לא הסתפקה בנפנוף להמון והבטחה להביא שלום עולמי. לא, במקרה שלה זה המשיך לקריירת דוגמנות ענפה שהובילה מהר מאוד לקריירה של הגשה, משחק והמון בריאות וספורט.

מה דעתכם על הריאיון? רכלו לנו בפייסבוק

עוד בוואלה!

"אנחנו נותנים מענה לכשל שוק שקיים ומעודדים ייצוא ומסחר בינ"ל"

בשיתוף אשרא
לא רק מלכת יופי. לירן(צילום: ראובן קסטרו)

מי שהייתה מלכת היופי של שנת 2007, התיישבה לריאיון אישי עם אדם סרור ודיברה על הקריירה המשגשגת שלא נעצרה בכתר הנכסף, על הזוגיות הפוטוגנית עם זוכה "הישרדות", גיא גיאור, שהפך מהר מאוד לבעלה והתנתק מאור הזרקורים וכמובן, על הבייבי שבדרך ועל כל הקשיים. אגב, אם תקשיבו טוב תוכלו לשמוע את הבטן שלה מקרקרת במהלך הריאיון.

הסקוואד הכי לוהט(צילום: ראובן קסטרו)

בהמשך, מדברת כוהנר על סקוואד הבנות הלוהט שלה שכולל את שביט ויזל, דר זוזובסקי וכמובן, על התאונה הנוראית של מלכה שהשאירה את כל חברותיה מזועזעות אך עם זאת איחדה בין כולן וגרמה להן להעריך את החיים. כמו כן, מדברת כוהנר על קמפיין ה#ME2 ועל כך שהיא שמחה שהורידו את שלב בגדי הים מתחרות מלכות היופי בארצות הברית, אך מוסיפה כי היא מעולם לא חוותה הטרדה מינית מסוג כל שהוא. לקראת סיום הריאיון, מדברת כוהנר על כך שהיו רגעים בחיים שהיא לא הייתה מאושרת, "אם זה במערכות יחסים שאתה חווה ואתם קם בבוקר ואתה לא מרגיש טוב עם עצמך". מישהו אמר עדי עזרא..?

עם המראיין אדם סרור(צילום: ראובן קסטרו)
מאוהבת בגיא(צילום: ראובן קסטרו)
לקחה קשה את התאונה של שלומית(צילום: ראובן קסטרו)
רוצה להיות מאושרת(צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully