יובל המבולבל על פרשת הסמים: "אני עם הפנים קדימה"

כמעט חודשיים לאחר שהתפוצצה פרשת הסמים של כוכב הילדים, הוא מתייצב אל מול המצלמות בהשקת סרטו החדש כשמסביב מאות ילדים ומעליו עננה לבנה ומביכה במיוחד. אז מה היה לשאר המפורסמים להגיד? וואלה! סלבס בלון שהתפוצץ

אמנון גולדמן | צילום: עידו שחם
29/07/2018
רפי דלויה

בתחילת יוני רעדה האדמה במדינת ישראל, ולא, לא בגלל גל רעידות האדמה שפקדו את המדינה אלא בגלל פרשת הסמים בה נחקר כוכב הילדים הכי גדול שידעה מדינת ישראל, יובל המבולבל. על פי החשדות שפורסמו בכל כלי תקשורת אפשרי, הכוכב המפורסם נהג לרכוש סמים בסכומים מטורפים.

רוצים עוד רכילות?
איציק זוהר חזר לארץ לצמיתות? צפו בתגובה
לאחר השחרור: קובי פרץ בהופעה של אייל גולן ומשה פרץ

מה דעתכם על הפרשה? רכלו לנו בפייסבוק

עוד בוואלה!

הקוסמטיקאית של הסלבס עם 5 טיפים מנצחים לאנטי אייג'ינג

בשיתוף קליניק
באו לעזרת חבר. ישראל, עודד ויובל(צילום: רפי דלויה)

והנה, כמעט חודשיים לאחר שהתפוצצה הפרשה וכל כלי התקשורת מיהרו להספיד את יובל ובעיקר את הקריירה שלו, בסוף השבוע האחרון נערכה פרמיירה לסרטו החדש "גיבור בעננים", ונראה שאותם כלי תקשורת שהספידו - הגיעו להקרנה בסינמה סיטי רק בשביל לאכול את הכובע שלהם לנוכח מאות האורחים שהגיעו לכבד את הכוכב ולפרגן לו.

מרגיש בעננים(צילום: רפי דלויה)

אז מה היה ליובל להגיד בנושא? "אני חושב שהכל בסדר, אני עם הפנים קדימה יש לי ילדים שאוהבים אותי ויש לי שליחות לעשות -לשמח אותם". ומה לגבי שם הסרט בהקשר של הפרשה? " זה הראש שלך", אמר הכוכב, "לילדים עננים זה דבר קסום, זה דבר יפה, זה דבר שמלא בדמיון. אני זוכר שבתור ילד היינו מסתכלים על עננים ומנחשים צורות, זה כל היופי". אם אתה אומר.

ניפוח של התקשורת? עודד וטוביה(צילום: רפי דלויה)

בין האורחים הרבים היו כוכבי הסרט: לירית בלבן, ורד פלדמן, עודד פז, רועי ארז, שי לוי, אורי עטיה ואסף דגני, שקיבלו פרגון מהאורחים הנוספים, ביניהם: מיקי מוכתר, ג'ני צ'רוואני, ישראל קטורזה, מיכל הקטנה, טוביה צפיר, הדוד חיים, מורן אייזנשטיין ועודד מנשה שיצא גם הם להגנת החבר הטוב, "תשמע אני לא בא עם שפיטה, אני לא משטרה, אני לא מקפיד על אף אחד באים עם הטוב".

וואלה! סלבס גיבורה בעיקר כשהיא בעננים.

טעים לך? ישראל(צילום: רפי דלויה)
משדרים עסקים כרגיל. יובל והמשפחה(צילום: רפי דלויה)
רואה את הטוב שבו. עודד(צילום: רפי דלויה)
לא מגיבה לחיים אישיים. ג'ני(צילום: רפי דלויה)
יובל המבולבל. רפי דלויה
השביעי בדרך. יובל והמשפחה(צילום: רפי דלויה)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully