פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קניה רצה לראות רופא... ואז קים קרדשיאן עשתה את הבלתי יאמן

   מתברר שמלכת הריאליטי טראש עברה כמה רגעים מלחיצים השבוע, כשבעלה קניה ווסט חש ברע וביקש ממנה להגיע לרופא בדחיפות. ואז - הפפראצי תפס את קים קרדשיאן כפי שאתם לא מכירים אותה. וואלה! סלבס מגבונים

   קים קרדשיאן (splash)
   אולי לא תזהו אותה ככה. קים קרדשיאן

   מכירים את הרגעים האלה, שבהם האנשים הקרובים אליכם ביותר בעולם לא חשים בטוב וכל מה שאתם רוצים הוא לסייע להם ולהקל על התחושות? אז זה בדיוק מה שניסתה לעשות קים קרדשיאן, שאצה רצה השבוע עם אהובה קניה ווסט למוקד החירום הרפואי, רק בגלל שפעת קשה ותשישות מטרידה שחווה.

   עם זאת, עבור חובבי משפחת קרדשיאן, מעריצות הישבן של קים וחובבי הפרובוקציות של מלכת הריאליטי-טראש - יש ערך מוסף בצילומי הפפראצי של הגברת ובעלה הראפר מאותם רגעי לחץ ליד בית החולים שבעמק סן פרננדו: קלטתם איך קימי נראית, כשהיא, רחמנא לצלן, בלי ביגוד מהודר או גרם של איפור על הפנים. אליי, היא נראית בגילה!


   רכלו על הפנים החשופות של קים קרדשיאן בפייסבוק

   קים קרדשיאן, קניה ווסט (splash)
   הנהגת של בעלה האוהב. קים עם קניה ווסט
   קים קרדשיאן (splash)
   אתם קולטים איך קרדשיאן נראית?!

   אז נדמה שהבלתי יאמן קרה, כיוון שלראשונה מאז תקופת השוד האלים שעברה בפריז לפני כמעט שנתיים, הפפראצי תיעד את קים כשהיא נראית חשופה וטבעית להפליא - כלומר בלי השפתון המעבה, בלי העיפרון השחור בעיניים או המייק אפ שאיתו היא מדגישה את עצמות הלחיים. אה-ל-נטורל של ממש.

   האם הגברת קרדשיאן ציפתה לראות את עדשת הצלמים כל כך רחוק מלוס אנג'לס? כנראה שלא. האם קימי שימשה בתור הנהגת של קניה, כאשר אחריהם נוסע גם שומר הראש הצמוד של השניים? איך לא. האם היא שמחה על התיעוד החושפני, יחסית, שלה? אפשר להניח שממש לא! אבל הנה, אתם זכיתם לתיעוד מרטיט.


   וואלה! סלבס לא מתאפרת... רק כשהיא הולכת לישון. ואז גם בחלומות היא חייבת קצת פודרה.

   קים קרדשיאן (splash)
   קלוז אפ. כי צריך לבחון את הפלא הזה מקרוב
   קניה ווסט (splash)
   קניה, עכשיו ברור מאיפה נורת' ווסט ירשה את האטיטוד
   קניה ווסט (splash)
   לא באמת רציתם לראות את התקריב, אבל הנה
   קים קרדשיאן (splash)
   בפעם הבאה היא תחזור לא ללבוש כלום מלבד מסקרה. קים קרדשיאן

   כשהיא מאופרת לגמרי, קים קרדשיאן נראית ככה: