פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המצב הכספי קשה? אז שימי תבורי יככב בקמפיין חדש

   הנתק בין תבורי ג'וניור לאביו לא נפתר, אך המצוקה הכלכלית עדיין מעיבה על חייו של שימי תבורי? מזל שהזמיר המדובר יקבל משכורת מכובדת מפרסומת חדשה, שבה יככב לצד הזוג שמתחרה בבן אל. וואלה! סלבס לחיים

   שימי תבורי בקמפיין לפריגת (יח"צ , ליאור נורדמן)
   טה קיירו דינרו. שימי תבורי (צילום: ליאור נורדמן)

   לפני שבועות ספורים, אפילו זקני תעשיית הבידור המקומית חשו צביטה בלב שקראו ראיון עם שימי תבורי - שבו הוא מסביר על המצוקה הכלכלית שאליה נקלע בתקופה האחרונה. זאת, אחרי הסערה שגרמו החיבור שלו לאשתו הנוכחית, יהודית באמן, החתונה שאליה לא הגיעו ילדיו של הזמיר (מלבד צדיקה אחת) ושלל הכותרות הלא מחמיאות בהן זאת על הנתק עם הצאצא המפורסם ביותר שלו, בן אל תבורי.

   וואלה! סלבס כבר גילתה לכם שתבורי האב קיבל פנייה מטעמו של הילד המסלסל לעלות איתו על הבמה - בתנאי מאוד מסוים (שלא בדיוק מוצא חן בעיניו) - כך שלא ברור אם שימי יענה להצעה. עם זאת, את המצב הכספי העגום הוא כן הצליח לשפר, בזכות קמפיין חדש ומפתיע שבו נבחר להשתתף.


   מה דעתכם על הקמפיין של שימי? רכלו על תבורי בפייסבוק

   שימי תבורי, שלום מיכאלשווילי, איב אנד ליר בקמפיין לפריגת (יח"צ , ליאור נורדמן)
   יחד עם איב אנד ליר. תבורי והצמד המזמר (צילום: ליאור נורדמן)

   מתברר שבסודי סודות, תבורי בן ה-65 נבחר לככב בפרסומת החדשה למשקאות "פריגת EXTRA", לצד הפרזנטור שלום מיכאלשווילי. יופי טופי, אבל זה הכל? אז זהו, הגולש בן אל תבורי אולי לא יאהב לקרוא, אבל יחד עם אביו היקר יופיע גם הצמד המוזיקלי המתחרה של סטטיק ובנאלוש, איב אנד ליר, שיערכו קרב מוזיקלי נגד התבורי.

   האם ההחלטה להפציע בפרסומת למשקה אננס-בננה לצד שני הצעירים שעושים שירים מקפיצים, תכעיס את תבורי ג'וניור, או שמא, העובדה שעל פי הערכות מקורבים לזמר, שימי שלשל לחשבון הבנק שלו סכום לא מבוטל של חמש ספרות - דווקא תשמח את הילד שרוצה בטובתו של אבאל'ה? כל זאת ועוד, בשיר הבא של התבוריז.

   שימי תבורי מסר בתגובה: "אני מאחל לכל אמני ישראל להיות פעילים ולהתפרנס בכבוד ממוזיקה ותודה לאל על אשתי התומכת והמעודדת. צפוי לכם אחלה קמפיין שבעולם".


   וואלה! סלבס נבחרה להשתתף בפרסומת לתכשיר נגד פצעונים, אבל רק בתפקיד הפרצוף ש"לפני".

   שימי תבורי, יהודית באומן (ניר פקין)
   האישה התומכת. תבורי ויהודית באומן (צילום: ניר פקין)
   שימי תבורי, שלום מיכאלשווילי, איב אנד ליר בקמפיין לפריגת (יח"צ , ליאור נורדמן)
   יאללה, סולחה. שלום מיכאלשווילי ואיב אנד ליר על הסט עם שימי תבורי (צילום: ליאור נורדמן)
   שימי תבורי, שלום מיכאלשווילי (יח"צ)
   סלפי טיים. שימי תבורי ושלום מיכאלשווילי
   שימי תבורי, שלום מיכאלשווילי (יח"צ)
   עושים כיף על סט הצילומים...