האח הגדול בהלם: גם לירון אופיר עזב את הבית

לא ברור מה שמים לדיירים העונה של "האח הגדול" במים, אך גם המתמודד לירון אופיר החליט לפרוש מהתחרות ולצאת מהבית המצולם בלי קשר להחלטת הצופים. בכך, הוא המשתתף השלישי שעוזב את הריאליטי של רשת לא במסגרת הדחה. וואלה! סלבס לא מציאותית

16/06/2018
לירון ויצמן, עפר שכטר ואסי ישראלוף, בפתיחת "האח הגדול" 2018 (צילום: ניר פקין)

עוד סוף שבוע בבית "האח הגדול", עוד משתתף בעונה של הריאליטי החליט לפרוש מהתחרות: לירון אופיר, מצטרף לשני דיירים שעשו זאת לפניו - והחליט לעזוב מיוזמתו את העונה הנוכחית של התכנית. הסיבה, לדברי ההפקה, היא געגועים שהובילו אותו לקבל את ההחלטה ולצאת היום (ש') מהבית המצולם ביותר במדינה.


רכלו על הפרישה של לריון בפייסבוק

התגעגע. לירון אופיר(צילום: ניר פקין)

לא ברור מה יש במים ששותים משתתפי הריאליטי של רשת, אך מלבד חמשת הדיירים שהודחו בהצבעות - העונה מאופיינת במשתתפים שפשוט בורחים החוצה. ממש כמו שתמי מונטג (שיצאה בהוראת ההפקה) וטאי שרקי (שפונה לבית חולים) עשו זאת לפניו, גם אופיר, פקח חנייה בן 25 מחיפה, החליט לפרוש ולשוב לעולם האמיתי על פי ההפקה - "לאחר לבטים רבים וגעגועים לבת הזוג בתאל ולמשפחתו, כך שהחליט לעזוב את הבית 'האח הגדול'".

בתכנית שתשודר הערב, צפויים להיכנס "בהפתעה" חמישה אנשים מוכרים לבית הריאליטי, מה שעשוי לחפות על פרישת הדיירים שעזבו את התחרות. אם שכחתם, מלבד משתתפים, את התכנית עזבה גם "האחות הגדולה", העורכת המדוברת של "האח הגדול" רוית ליאור מנדל - מה שהביא להחליף אותה ב"אח גדול".


מדי יום, וואלה! סלבס לא עוזבת את הבית עד שהיא לא אוכלת לפחות שלוש ארוחות בוקר. ברצף.

הפתעה

לא תאמינו באיזה ריאליטי אביבית בר זוהר תככב

לכתבה המלאה
הילד רצה. תמי מונטג(צילום: ניר פקין)
פחות התאים. טאי שרקי(צילום: ניר פקין)
גם "האחות הגדולה" עזבה. רוית ליאור מנדל(צילום: דרור כץ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully